Renee Zellweger
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Renee Zellweger opowiedziała o najtrudniejszym okresie w swoim życiu

„Wiele się dzięki temu nauczyłam i chyba tego potrzebowałam”

Olga Figaszewska 29 sierpnia 2019 15:25
Renee Zellweger
Fot. East News

Zyskała sławę i sympatię widzów wcielając się w filmową Bridget Jones. Później o aktorce mówiło się jedynie w kontekście ofiary operacji plastycznych. Przeszła prawdziwą metamorfozę.  W pewnym momencie zniknęła, zawieszając karierę. Co było powodem tej decyzji? Czy zmagała się z depresją?

Renee Zellweger: dlaczego zniknęła z show-biznesu? 

Prawda wyszła na jaw dopiero teraz. Renee Zellweger potrzebowała przerwy, chwili wytchnienia. Do show-biznesu wróciła w 2016 roku po sześciu latach przerwy. To był trudny czas w życiu aktorki. Gwiazda nie potrafiła poradzić sobie z emocjami i problemami. Nie było obok niej osoby, która dałaby jej wsparcie.

„Dostawałam złe rady. Dokonałam kiepskich wyborów. Był to mroczny i smutny czas. Ale nie uważam tego za marnowanie życia, ponieważ wiele się dzięki temu nauczyłam i chyba tego potrzebowałam”, wyznała w rozmowie z magazynem Red.

Gwiazda Dziennika Bridget Jones przepracowała wiele spraw, wyciszyła się, nauczyła się rozumieć swoje uczucia, zachowania, potrzeby. To wszystko sprawiło, że powróciła jako nowa osoba. „Nauczyłam się rozpoznawać wzorce mojego zachowania. To pozwala mi zrozumieć różne konsekwencje moich działań. Zdecydowałam się odejść. Stać się bardziej interesująca. Zrobić coś innego”, mówi w rozmowie z dziennikarzem.

Z tego zawodowego urlopu powróciła od razu na plan zdjęciowy. Renee zagrała wówczas w trzeciej części Gridget Jones. „Nie było mnie przez chwilkę i szczerze mówiąc to dlatego, że o siebie nie dbałam. Wyglądałam tak, jakbym się o siebie nie troszczyła. Byłam sobą znudzona. Doszło do tego, że gdy grałam w filmach miałam wrażenie jakbym siedziała obok siebie i przewracała oczami, mówiąc: Och, zamknij się!”, dodała.

Przed nią kolejne wyzwania. Lada chwila będziemy mogli ją podziwiać w nowym filmie. Producenci powierzyli jej główną rolę  Judy Garland. Zobacz, jak prezentuje się na dużym ekranie. 

Renee Zellweger
Fot. ONS

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.