Konflikt pań wciąż trwa. Co powiedziała modelka?

Gabriela Czernecka 21 marca 2018 15:00

Małgorzata Rozenek-Majdan i Renata Kaczoruk już na planie Azja Express pokazały, że nie darzą się zbytnią sympatią. Konflikt gwiazd powrócił, gdy Renata Kaczoruk wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. W kierunku modelki padły mało przyjemne słowa. Małgorzata Rozenek nazwała Kaczoruk hipokrytką. Modelka odpowiada na zarzuty przenterki w rozmowie z Faktem. Co powiedziała? 

Renata Kaczoruk odpowiada na komentarz Małgosi Rozenek-Majdan

Gdy ogłoszono listę uczestników do programu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami, a wśród nich znalazła się Renata Kaczoruk, nie wszyscy byli z tego zadowoleni. Swoje zdanie w tym temacie wyraziła wówczas w Party Małgorzata Rozenek-Majdan, z którą modelka kłóciła się w pierwszej edycji programu Azja Express.

„Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego i uważa polski showbiznes za wylęgarnię tak złych osób jak ja i idzie do programu, który jest stricte showbiznesowy”, powiedziała Małgosia, po czym dodała: „To jest dopiero klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji w polskim showbiznesie”.

Konflikt Rozenek - Kaczoruk: o co chodzi?

Partner modelki nie pozostał dłużny perfekcyjnej pani domu i tak oto rozpoczęła się kolejna wojna, która – według zapowiedzi Kuby Wojewódzkiego – może zakończyć się w sądzie. Teraz do słów prezenterki odniosła się sama zainteresowana. Renata Kaczoruk w rozmowie z Faktem mówi wprost: „Nie wiem, który moment Małgosia cytuje, bo takie słowa nie mogły paść z moich ust. Pozostawiam to poza moją przestrzenią. To nie jest to, o czym myślę w tej chwili. Myślę o tańcu, fanach, o tym co się dzieje. Jest tu tak fajnie, że nie ma tutaj miejsca, żeby się przejmować czymś nieprzyjemnym”, mówi. 

Metamorfoza Renaty Kaczoruk 

Modelka odniosła się także do zmiany swojego wizerunku. Przypomnijmy, że po udziale Renaty Kaczoruk w Azja Express na modelkę wylała się fala hejtu.  Wszystko dlatego, że szybko wyszło na jaw, iż dla wygranej w programie jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Widzowie programu i internuaci na Instagramie Kaczoruk zarzucali jej również hipokryzję: mimo umowy, by nie zachowywać się w trakcie wykonywania zadań w sposób niekoleżeński, ona i tak łamała wcześniej ustalone zasady. 

Kulminacyjny moment niechęci wobec modelki miał miejsce w odcinku, w którym odpadła Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Wtedy to prezenterka wypowiedziała słynną kwestię: „Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię”. Pod zdjęciami Renaty Kaczoruk na Instagramie fani Małgosi przyznawali jej rację i krytykowali zachowanie modelki.

Teraz Renatę Kaczoruk mamy okazję podziwiać w Tańcu z Gwiazdami, gdzie prezentuje swoje umiejętności. Szybko dało się zauważyć zmiany, jakie zaszły w modelce. Internauci są pod wrażeniem nie tylko jej tanecznych zdolności, ale także przemiany wewnętrznej, jaka zaszła w modelce - skromna, uśmiechnięta, sympatyczna - liczba fanów modelki rośnie, choć ona sama przyznaje: „Ja tak bardzo nie odczułam tego hejtu na tym Instagramie”, mówi dla Faktu.

Program stanowi dla niej spore wyzwanie i jak sama mówi faktycznie, zaszła w niej spora przemiana: „To dla mnie jest oczyszczenie. Ten program to okazja, by skupiać się na fajnych emocjach i na zupełnie innym rodzaju myśli, niż medialne atrakcje”, mówi. Wygląda na to, że z czarnego charakteru polskiego show-biznesu stała się ulubienicą widzów! Czy ma szansę wygrać program Taniec z Gwiazdami? Na to wygląda!  

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Copyright @Marta Wojtal
1/5

O tym, że Małgorzata i Radosław Majdanowie oraz Renata Kaczoruk nie darzą się sympatią, wiedzą wszyscy. Medialny konflikt, który rozpoczął się w programie Azja Express wciąż nabiera tempa. Para w niepochlebnych słowach odniosła się do udziału modelki w wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami.

2/5
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Copyright @X News, TVN
2/5

Osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego, uważa polski show biznes za wylęgarnie tak złych ludzi jak my, a idzie do programu, który jest stricte show biznesowy. Uważam, że jest wspaniały i chętnie wzięłabym w nim udział, gdybym mogła, to klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji’’, powiedziała Małagorzata Rozenek-Majdan. 

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Copyright @Marta Wojtal
3/5

Głos zabrał również Radosław Majdan: „Narzeczony Renaty powiedział, że ja, dzięki związkowi z Gosią awansowałem do ekstraklasy, tak myślę, że on dzięki swojemu związkowi spadnie do drugiej ligi’’. 

4/5
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk, Facebook
Copyright @East News
4/5

Partner modelki nie pozostał dłużny perfekcyjnej pani domu i tak oto rozpoczęła się kolejna wojna, która – według zapowiedzi Kuby Wojewódzkiego – może zakończyć się w sądzie. Teraz do słów prezenterki odniosła się sama zainteresowana. 

5/5
Gwiazdy bez makijażu
Copyright @Instagram Renaty Kaczoruk
5/5

Renata Kaczoruk w rozmowie z Faktem mówi wprost: „Nie wiem, który moment Małgosia cytuje, bo takie słowa nie mogły paść z moich ust. Pozostawiam to poza moją przestrzenią. To nie jest to, o czym myślę w tej chwili. Myślę o tańcu, fanach, o tym co się dzieje. Jest tu tak fajnie, że nie ma tutaj miejsca, żeby się przejmować czymś nieprzyjemnym”.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.