Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Kozidrak została skrytykowana przez... Magdę Gessler! „Wyszło trochę kiczowato”

Panie wystąpiły w podobnej reklamie

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2019 12:27
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Platforma Netflix od lat słynie z nietuzinkowych reklam, dzięki którym ich produkcje są jednymi z najchętniej oglądanych na świecie. Nie inaczej jest z serialem Orange Is The New Black, którego kolejne sezony w Polsce reklamowały nasze rodzime gwiazdy. Rok temu – Magda Gessler, a niedawno Beata Kozidrak. Restauratorce nie podobał się spot z piosenkarką.

Magda Gessler oceniła Beatę Kozidrak

W rozmowie z portalem Przeambitni, prowadząca Kuchenne rewolucje oceniła reklamę z Beatą Kozidrak w roli głównej. Przypomnijmy, że w spocie, wokalistka wtapia się w fabułę serialu i trafia do więzienia. Chwilę później już jako znana artystka wykonuje swoją piosenkę. „Było trochę kiczowato. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło. A może nie mam racji. To jest moje zdanie”, wyznała Magda Gessler.

Restauratorka została także zapytana, czy miałaby ochotę połączyć siły i wystąpić z koleżanką z Lublina w jednej reklamie. „Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją”, powiedziała Magda Gessler dla Przeambitnych.

A Waszym zdaniem, który filmik ma większy potencjał? 

Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Beata Kozidrak w białej koszuli w świetle reflektoru
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…