Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Kozidrak została skrytykowana przez... Magdę Gessler! „Wyszło trochę kiczowato”

Panie wystąpiły w podobnej reklamie

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2019 12:27
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Platforma Netflix od lat słynie z nietuzinkowych reklam, dzięki którym ich produkcje są jednymi z najchętniej oglądanych na świecie. Nie inaczej jest z serialem Orange Is The New Black, którego kolejne sezony w Polsce reklamowały nasze rodzime gwiazdy. Rok temu – Magda Gessler, a niedawno Beata Kozidrak. Restauratorce nie podobał się spot z piosenkarką.

Magda Gessler oceniła Beatę Kozidrak

W rozmowie z portalem Przeambitni, prowadząca Kuchenne rewolucje oceniła reklamę z Beatą Kozidrak w roli głównej. Przypomnijmy, że w spocie, wokalistka wtapia się w fabułę serialu i trafia do więzienia. Chwilę później już jako znana artystka wykonuje swoją piosenkę. „Było trochę kiczowato. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło. A może nie mam racji. To jest moje zdanie”, wyznała Magda Gessler.

Restauratorka została także zapytana, czy miałaby ochotę połączyć siły i wystąpić z koleżanką z Lublina w jednej reklamie. „Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją”, powiedziała Magda Gessler dla Przeambitnych.

A Waszym zdaniem, który filmik ma większy potencjał? 

Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Beata Kozidrak w białej koszuli w świetle reflektoru
Fot. Michał Pańszczyk

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.