Modelka popełniła samobójstwo, Vogue, Raudha Athif
Fot. Instagram @Raudha Athif/Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Jej śmierć wstrząsnęła światem mody! 21-letnia modelka z okładki „Vogue'a’’ popełniła samobójstwo

DAMIAN DUDA 1 kwietnia 2017 20:15
Modelka popełniła samobójstwo, Vogue, Raudha Athif
Fot. Instagram @Raudha Athif/Materiały prasowe

Miała przed sobą całe życie. Mając zaledwie 21 lat uznawana była za jedną z najlepszych światowych modelek. Informacja o jej śmierci wstrząsnęła wszystkimi — cały świat mówi o tej tragedii. 

Zobacz też: Karlie Kloss wciela się w... Marilyn Monroe i Audrey Hepburn. Zobaczcie dlaczego!

„Najważniejsze są dla mnie studia, bo chcę zostać lekarzem’’, wyznała w rozmowie z magazynem „Vogue’’. Jednak dla nikogo nie jest tajemnicą, że zawód modelki jest jednym z najtrudniejszych. Ciągła presja,  podróże...to wszystko sprawia, że praca jest tak absorbująca, że zapominamy o życiu, które istnieje poza nią. Czy modelka cierpiała na depresję? Tego nie wiemy, ale wszelkie tropy wskazują na to, że popełniła samobójstwo. „Wstępnie podejrzewamy, że to przypadek samobójstwaNie możemy niczego powiedzieć na pewno dopóki nie otrzymamy raportu z autopsji’’, skomentował funkcjonariusz Zillur Rahman.

Zawsze wyglądała na szczęśliwą. Trudno uwierzyć, że popełniła samobójstwo. Byłam w mojej sypialni. Nagle usłyszałam krzyki moich studentek. Pobiegłam na drugie piętro naszego sześciopiętrowego domu i zobaczyłam kilka z nich próbujących wyłamać drzwi do pokoju Athif’’, powiedziała Mahmuda Begumi. 

Przeczytaj też: Można ją kochać, można ją krytykować. Ale obok Ewy Minge trudno przejść obojętnie!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?