Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Przestań nas pouczać!” Internauci wściekli na Harry'ego przypominają mu rasistowskie komentarze

Wywlekli historię z 2005 roku...

Gabriela Czernecka 6 sierpnia 2019 08:59
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Metamorfoza księcia Harry'ego robi wrażenie! Gdy najmłodszy syn Diany poznał Meghan Markle nikt nie przypuszczał, że tak bardzo odmieni jego życie. Książę zmienił dietę, rzucił palenie, zaczął ćwiczyć i większą wagę przykuwać do ekologii i ochrony środowiska. Wydawałoby się, że to ogromna zmiana i to zmiana na lepsze, ale nie wszyscy zadowoleni są z tego, jak teraz zachowuje się Harry. Książę podpadł internautom podczas wywiadu dla Vogue'a. Jego słowa nie wszystkim przypadły go gustu...

Książę Harry napomina fanów. Ci odpowiadają

Nie wszystkim podoba się metamorfoza Harry'ego. Zmiany zaszły nie tylko w jego wyglądzie, ale i zachowaniu. I o ile wygląd wszystkim przypadł do gustu, o tyle zachowanie zdaniem internautów jest dość kontrowersyjne. Harry stał się bardzo poprawny w kwestiach światopoglądowych i politycznych. W najnowszym wywiadzie dla magazynu Vogue, który Meghan miała okazję redagować, Harry napomniał odbiorców, by nie ulegali stereotypom i uprzedzeniom przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

W internecie pojawiły się komentarze sugerujące, że Harry powinien zacząć od siebie. Wielu wypomina mężowi Meghan, że przed laty sam dopuszczał się nieprzyzwoitych, wulgarnych, a czasem rasistowskich komentarzy. Służąc w wojsku Harry powiedział wtedy o swoim koledze „mały przyjaciel Pakistaniec”.

Dodatkowo, w 2005 roku The Sun opublikował zdjęcie Harry’ego imprezującego ostro w koszuli z hitlerowską swastyką na ramieniu. Dziś znów niektóre media przypominają księciu wybryki sprzed lat. Po tym, jak ożenił się z Amerykanką, której matka jest ciemnoskóra, Harry zaczął uchodzić za propagatora tolerancji.

Niestety, niektórzy znów wypominają mu przeszłość, którą książę pozostawił za sobą. Sam zdaje się jednak nie przejmować plotkami na swój temat, bo jak mówił w jednym z wywiadów: „Nie chcemy być grupą celebrytów, niech będzie z nas jakiś pożytek... Pragniemy, by monarchia przetrwała i będziemy bronić tego, co symbolizuje”. 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor, chrzest Archiego oficjalne zdjęcie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Rex Features/East News

książę Harry, księżna Meghan, premiera Króla Lwa 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.