Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9, @martawojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Kolega z drużyny Lewandowskiego przesadził z przebraniem na Halloween... 

Internauci są oburzeni!

Rafał Kowalski 2 listopada 2018 13:00
Robert Lewandowski
Fot. Instagram @_rl9, @martawojtal

Za nami święto Halloween, które coraz popularniejsze staje się nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech. I to właśnie tam Robert Lewandowski uczestniczył wraz ze swoją żoną w zabawie organizowanej przez klub Bayern Monachium. Podczas gdy internauci chwalili przebranie naszego sportowca, jeden z kolegów Lewandowskiego zdecydowanie nie przemyślał swojego kostiumu… Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Rafinha w stroju terrorysty podczas Halloween

Rafael Alcântara do Nascimento, piłkarz o korzeniach brazylijskich znany szerzej jako Rafinha, przybył na zabawę halloweenową Bayernu Monachium w stroju… zamachowca. Poza kontrowersyjnym kostiumem, zawodnik trzymał w rękach pudełko z napisem uwaga, który miało sugerować, że chodzi o bombę… 

Kiedy klub piłkarski opublikował na swoim Twitterze zdjęcie całej drużyny, która z ogromnymi uśmiechami pozowała do fotografii, internautom wcale nie było do śmiechu. Ogromna część z nich wytknęła koledze Lewandowskiego nieprzemyślane zachowanie. „Poważnie? Ktoś był przebrany za zamachowca?”, brzmiał jeden z komentarzy. Zdjęcie zniknęło już z profilu Bayernu Monachium. Klub jednak nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie.

Rafinha przeprosił już za swoje zachowanie. „Halloween to przerażające święto z przesadnymi strojami, ale moim zamiarem nie było wywołanie czyjejś złości ani obrażenie uczuć", napisał piłkarz brazylijskiego pochodzenia w sieci. Mamy nadzieję, że w najbliższych meczach 33-latek pokaże się z jak najlepszej strony, by wielbiciele szybciej zapomnieli o jego halloweenowej wpadce…  

 

Robert Lewandowski
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.