Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017, VIVA! 8/2017
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOT
O TYM SIĘ MÓWI

Rafała Szatana czeka poważna operacja. Do dolega artyście?

„A potem walka rehabilitacyjna o powrót do pełnej sprawności”, pisze

Olga Figaszewska 28 stycznia 2022 11:05
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017, VIVA! 8/2017
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOT

Ostatni czas jest dla niego bardzo trudny. Rafał Szatan mierzy się z problemami zdrowotnymi. Artysta niedawno poinformował fanów, że będzie musiał poddać się operacji i na kilka tygodni wycofa się ze zawodowych obowiązków. Co mu dolega?

Rafał Szatan o stanie swojego zdrowia. Czeka go operacja

Rafał Szatan podzielił się z fanami informacją, która dotyczy jego zdrowia. Okazuje się, że aktora czeka operacja. W mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym zwierzył się, że to będzie ciężki czas. Po operacji Rafała Szatana czeka rehabilitacja, by mógł wrócić do pełnej sprawności.

„Miała być forma życia, jest forma przedoperacyjna… hmm no cóż, tak bywa… Jutro wyjazd do Poznania, w piątek kładę się na stół operacyjny, a potem walka rehabilitacyjna o powrót do pełnej sprawności z @dominika_chruscielewska ! To będzie ciężki czas… cholera… :/ No nic, ide spać… dobrej nocy Kochani !! 💪”, napisał wokalista.

Artysta zawsze może liczyć na nieocenione wsparcie ukochanej żony. „Kocham Cię❤️ damy radę! ❤️💪🏼❤️”, skomentowała jego wpis Barbara Kurdej-Sztan. Fani i przyjaciele pospieszyli z życzeniami zdrowia. W komentarzach zaroiło się od słów wsparcia. Wielbiciele artysty próbują dodać mu otuchy i wierzą, że szybko uda mu się  wrócić do zdrowia.

Zobacz też: Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w związku: „Miałam wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że za szybko się pobraliśmy”

Co dolega Rafałowi Szatanowi?

Artysta w swoim wpisie nie zdradził, co mu dolega. Dopiero w rozmowie z Plejadą otworzył się na temat swojego zdrowia.  Rafał Szatan wyznał, że cztery lata temu,  podczas premiery musicalu Pretty Woman uległ kontuzji kolana.

„W drugim akcie, w jednej ze scen zbiegam w ciemności w kulisy, żeby od razu pojawić się w kolejnej scenie. Jestem w tym spektaklu praktycznie non stop na scenie i niestety, w pośpiechu, w tej ciemności wpadłem w stelaż scenografii przygotowanej do następnej sceny”, zwierzył się Rafał Szatan w  Plejadzie.

Akor wyznał, że chciał od razu wrócić do gry. Wykonał zbyt gwałtowny obrót, a to doprowadziło do uszkodzenia stawu. Artysta próbował wszystkiego, by uporać się potem z dolegliwościami. Niestety, okazało się, że kontuzja jest na tyle poważna, że trzeba wykonać operację. Zaraz po niej, Rafała Szatana czeka rehabilitacja. Przez kilka tygodni będzie musiał odpoczywać. To oznacza, że nie pojawi się na scenie, ale wykorzysta ten czas na kończenie materiału na płytę.

„To dość poważna operacja kolana, bo rozsypało się całkowicie, wiec na jakiś czas będę musiał przerwać granie na scenie musicalowej. Czeka mnie około sześć tygodni leżenia i chodzenia tylko o kulach, a potem walka i powrót do chodzenia i jakiejś sprawności, a dopiero później powoli do pracy w teatrze”, wyznał w Plejadzie.

Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełnej sprawności! 

Sprawdź też: Rewolucyjne zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana!

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan w sesji VIVY!, 2020 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?