Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota
O TYM SIĘ MÓWI

Rafał Maślak podzielił się z fanami zdjęciami z ciążowej sesji żony!

Przy okazji model potwierdził imię swojego synka!

Olga Figaszewska 20 marca 2019 06:51
Niepublikowane zdjęcia ze ślubu Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń
Fot. Magdalena Piechota

Będę miał syna!”, napisał Rafał Maślak w dniu swoich trzydziestych urodzin. Tą wspaniałą wiadomością chciał się podzielić z całym światem. Kamila i Rafał Maślakowie lada chwila zostaną rodzicami! Na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Nie mogą się już doczekać, kiedy zobaczą swojego synka. Para podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych uroczą ciążową sesją zdjęciową! Przy okazji model zdradził imię, które wybrali dla swojej pociechy!

Ciążowa sesja żony Rafała Maślaka

Rafał i Kamila Maślakowie nie ukrywają, że czas ciąży jest dla nich wyjątkowym okresem. „Nie narzekam, nadal dobrze się ze sobą czujemy. Można nawet powiedzieć, że swoją miłość przeżywamy na nowo. Małżeństwo zmieniło moją mentalność. To coś poważnego. Przed ołtarzem i Bogiem mówiliśmy sobie bardzo ważne słowa o wierności. Nie ma mowy o skakaniu z kwiatka na kwiatek. Teraz już nie można tak po prostu ze sobą zerwać”, mówił niedawno w Fakcie Rafał Maślak.

Szczęśliwi rodzice nie mogą doczekać się, kiedy ich maleństwo pojawi się na świecie. Odliczają już dni! Na Instagramie małżeństwo opublikowało efekty ciążowej sesji, która w przyszłości będzie dla nich wspaniałą pamiątką. Czarno-białe fotografie oddają ich prawdziwe emocje. Jedno z nich jest niezwykle poruszające.

„Odliczamy dni...❤️ #bardzo #blisko #cantwait #soon #maksymilian #czekamynaciebie 👶🏼”, napisał przyszły tata pod jednym ze zdjęć.

Przy okazji Rafał Maślak potwierdził imię, które wraz z żoną zdecydowali nadać swojemu synkowi. Chłopiec będzie się nazywał Maksymilian! Jak Wam się podoba?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odliczamy dni...❤️ #bardzo #blisko #cantwait #soon #maksymilian #czekamynaciebie 👶🏼

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.