O TYM SIĘ MÓWI

Ślub Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka coraz bliżej! Kiedy odbędzie się uroczystość?

„To będzie duże, polskie wesele na 200 osób”

Olga Figaszewska 16 marca 2018 15:00

Rafał Maślak bierze ślub! Niedawno model oświadczył się swojej wieloletniej partnerce, Kamili Nicpoń. W mediach pojawia się coraz więcej szczegółów tego niezwykłego wydarzenia. Kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość? Co zakochani planują na swój wielki dzień?

Ślub Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka.

Mimo że Kamila Nicpoń i Rafał Maślak często pojawiają się na salonach, to wciąż niewiele mówią na temat swojego życia prywatnego. Zakochani są razem od pięciu lat. „Kamila jest kompromisowa, co mi bardzo pomogło w karierze. W ogóle jest niezwykle wyrozumiałą kobietą. Jestem jej wdzięczny”, opowiadał o  ukochanej w Fakcie. Odkąd Mister Polski 2014 ogłosił zaręczyny z ukochaną, wszyscy zastanawiają się, kiedy para stanie przed ołtarzem i powie sakramentalne „tak”.

Rafał oświadczył się Kamili rok temu. Jak zareagowali na tą wieść jego najbliżsi? „Mama się popłakała. Rodzice są bardzo szczęśliwi, bardzo lubią Kamilę. Jestem pewien, że nam dopingują, że w końcu to sfinalizujemy”, zdradził w wywiadzie dla Plejady.

Dziś wiadomo, że przygotowania są dopięte na ostatni guzik. A uroczystość odbędzie się jeszcze w tym roku! Rafał Maślak podkreślał, że chciałby wziąć ślub w maju. Ale według ostatnich doniesień para może stanąć na ślubnym kobiercu pod koniec lata. 

„Z rodziną jesteśmy w kontakcie, bo to będzie na pewno duże, polskie, rodzinne wesele na 200 osób. Mamy zżytą rodzinę, dlatego są na bieżąco informowani o wszystkim”, dodał. W kwestii organizacji ślubu, para zaufała jednej z profesjonalnych firm. Jak udało się dowiedzieć magazynowi Gwiazdy, uroczystość odbędzie się w zabytkowym pałacyku na Mazowszu.

Serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.