Suknia panny młodej robi wrażenie!

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2018 22:00

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak stanęli na ślubnym kobiercu 14 sierpnia! Mister Polski wieczorem zamieścił na swoim Instagramie urocze zdjęcia z sesji ślubnej. Jak para prezentowała się w tak ważnym dla nich dniu?

Sesja ślubna Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń 

Dopiero późnym wieczorem na Instagramie Rafała Maślaka pojawiły się wyjątkowe fotografie z sesji ślubnej. Mister Polski postanowił podzielić się z fanami swoim szczęściem. „#mojażona ❤️❤️❤️ ”, napisał pod pełnymi czułości zdjęciami z małżonką. Od zakochanych nie da się oderwać wzroku. Panna młoda wyglądała zjawiskowo w śnieżnobiałej sukni niczym księżniczka!  

1/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub, sesja ślubna
Copyright @Instagram/Rafał Maślak
1/4

Zakochani, szczęśliwi... Trudno oderwać od nich wzrok! 

2/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub, sesja ślubna
Copyright @Instagram/Rafał Maślak
2/4

Tak Rafał Maślak i Kamila Nicpoń prezentowali się wyjątkowej sesji zdjęciowej

3/4
Rafał Maślak wziął ślub
Copyright @Instagram/Marcin Roznowski
3/4

Maślak i Kamila Nicpoń chcieli jak najdłużej zachować w tajemnicy informacje o swoim wielkim dniu. Jednak pierwsze relacje z uroczystości pojawiły się na profilach gości.

4/4
Rafał Maślak wziął ślub
Copyright @Instagram/Marcin Roznowski
4/4

Na ślubie pary nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawił się Antoni Królikowski, Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka oraz Macademian Girl.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.