Suknia panny młodej robi wrażenie!

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2018 22:00

Kamila Nicpoń i Rafał Maślak stanęli na ślubnym kobiercu 14 sierpnia! Mister Polski wieczorem zamieścił na swoim Instagramie urocze zdjęcia z sesji ślubnej. Jak para prezentowała się w tak ważnym dla nich dniu?

Sesja ślubna Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń 

Dopiero późnym wieczorem na Instagramie Rafała Maślaka pojawiły się wyjątkowe fotografie z sesji ślubnej. Mister Polski postanowił podzielić się z fanami swoim szczęściem. „#mojażona ❤️❤️❤️ ”, napisał pod pełnymi czułości zdjęciami z małżonką. Od zakochanych nie da się oderwać wzroku. Panna młoda wyglądała zjawiskowo w śnieżnobiałej sukni niczym księżniczka!  

1/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub, sesja ślubna
Copyright @Instagram/Rafał Maślak
1/4

Zakochani, szczęśliwi... Trudno oderwać od nich wzrok! 

2/4
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wzięli ślub, sesja ślubna
Copyright @Instagram/Rafał Maślak
2/4

Tak Rafał Maślak i Kamila Nicpoń prezentowali się wyjątkowej sesji zdjęciowej

3/4
Rafał Maślak wziął ślub
Copyright @Instagram/Marcin Roznowski
3/4

Maślak i Kamila Nicpoń chcieli jak najdłużej zachować w tajemnicy informacje o swoim wielkim dniu. Jednak pierwsze relacje z uroczystości pojawiły się na profilach gości.

4/4
Rafał Maślak wziął ślub
Copyright @Instagram/Marcin Roznowski
4/4

Na ślubie pary nie mogło zabraknąć gwiazd. Pojawił się Antoni Królikowski, Julia Wieniawa, Marcelina Zawadzka oraz Macademian Girl.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.