Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak,"Viva!" listopad 2005
Fot. PIOTR PORĘBSKI / METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Rafał Maserak tęskni za Małgorzatą Foremniak? Tym zdjęciem rozpętał burzę w internecie!

Pamiętacie ich romans?

REDAKCJA VIVA! 11 października 2018 15:00
Małgorzata Foremniak, Rafał Maserak,"Viva!" listopad 2005
Fot. PIOTR PORĘBSKI / METALUNA

Ale to była miłość! Czy szykuje się jej wielki powrót? Rafał Maserak właśnie opublikował zdjęcie z Tańca z Gwiazdami. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że u jego boku stoi Małgorzata Foremniak. Para nie tylko razem tańczyła, ale łączyło ich gorące uczucie. Pamiętacie ten związek?

Rafał Maserak tęskni za Małgorzatą Foremniak? 

Ta miłość wzbudzała sporo kontrowersji. Kilka lat temu Małgorzata Foremniak związała się z 17 lat młodszym Rafałem Maserakiem. Aktorka poznała go w Tańcu z Gwiwazdami. Miała 38 lat i formalnie była żoną Waldemara Dzikiego. Rafał dopiero stawiał pierwsze kroki w show-biznesie. Związek z aktorką spowodował, że stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych tancerzy w Polsce. 

Teraz po latach Maserak przypomniał związek wrzucając wspólne zdjęcie na Instagrama. 

„Kolejny tydzień, kolejna odsłona, kolejna partnerka taneczna! Wooow! Kiedy to było! Małgorzata Foremniak - zdolna i pracowita, miała dryg do tańca i świetnie się przy tym bawiła! Poczucia humoru można jej tylko zazdrościć! Do tego ogromny profesjonalizm i okazywanie emocji! To sztuka w tańcu, która udaje się nielicznym! Cieszę się, że mogliśmy razem tańczyć! Pamiętacie nasze tańce? Jesień 2005! Zajęliśmy 2 miejsce!”, wspomniał. 

Fani pod zdjęciem napisali, że parę bardzo miło się oglądało. „Pamiętam niesamowitą energię, jaka była między wami, po prostu wulkan tanecznych wrażeń”, pisali internauci. I dodali, że Foremniak i Maserak mieli świetne fryzury. 

Para w 2009 roku roztsała się w przyjaźni. Chcielibyście zobaczyć ich jeszcze razem?  

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.