Z ŻYCIA GWIAZD

Rafał Maserak postanowił się ustatkować! Kiedy stanie na ślubnym kobiercu?

Kim jest ukochana tancerza?

Weronika Kostyra 18 maja 2018 11:30
Rafał Maserak
Fot. Instagram @rmaserak

Rafał Maserak postanowił się ustatkować! Gwiazda znana z tańca z gwiazdami na parkiecie daje z siebie wszystko, ale szczegóły życia prywatnego zachowuje tylko dla siebie. Niewiele wiadomo też o jego związku. Tancerz od kilku lat nie jest singlem. To dla Małgorzaty Lis Rafał Maserak zmienił dotychczasowy , rozrywkowy styl życia. Para mieszka razem, a niedługo zamierza sformalizować swój związek!

Ślub Rafała Maseraka

Partnerka tancerza nie jest związana z show-biznesem. Dlatego ona i Rafał Maserak nie pojawiają się razem na imprezach. Najważniejsze jest uczucie między nimi. „Rafał bardzo poważnie traktuje tę miłość. Niedawno postanowił oświadczyć się ukochanej, a ona przyjęła zaręczynowy pierścionek. Właśnie przygotowują się do ślubu”, podaje tygodnik Świat i Ludzie.

Obojgu bardzo zależy, żeby ślub był dokładnie taki, o jakim marzą. „Ukochana chciałaby, aby był to jej najpiękniejszy dzień w życiu. I to ona podsuwa tancerzowi pomysły na wystrój sali, menu, żywo dyskutują o piosence, podczas której wykonają swój pierwszy taniec”, mówi informator.

Kiedy dokładnie odbędzie się ceremonia? Jeszcze tego nie wiadomo. Przygotowania są bardzo pracochłonne. Partnerka Rafała Maseraka planuje szczegóły takie jak dekoracja, muzyka czy pierwszy taniec. Poza tym wszystkie terminy trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem. „Chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik”, dlatego możliwe, że staną na ślubnym kobiercu dopiero w przyszłym roku. 

Rafał Maserak
Fot. Instagram @rmaserak

Rafał Maserak, Małgorzata Lis
Fot. WBF

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!