Jak teraz wygląda życie aktora i Alżbety Lenskiej?

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2018 08:46

Gdy informował media i fanów Alżbety Lenskiej, że walczy ona o życie w szpitalu, prosił o modlitwę i wsparcie. Internauci odpowiedzieli tłumnie na jego apel, podnosząc aktora na duchu i z mocą przekonując, że wszystko zakończy się dobrze. Nie pomylili się. Mimo poważnej operacji mózgu po pęknięciu tętniaka ukochana powróciła do domu i wszystko wskazuje na to, że jest na najlepszej drodze do odzyskania pełni sił! Jednak na zdjęciach, które oboje zamieszczają w mediach społecznościowych widać, jak ogromnym przeżyciem była dla Rafała Cieszyńskiego operacja żony...

Rafał Cieszyński o stanie zdrowia Alżbety Lenskiej z okazji 42 urodzin

„Dzisiaj walnęła mi 42 wiosna. I jestem najszczęśliwszym gościem z siwą brodą na świecie!!! Mam przy sobie najukochańszy Skarb, który wraca do zdrowia, cudowne i mądre dzieci, kochaną siostrę, na której zawsze mogę polegać i świadomość, że dobrych ludzi jest na świecie zdecydowanie, naprawdę zdecydowanie więcej niż nam się wydaje. Dziękuję wszystkim przyjaciołom za wsparcie i życzenia!!! ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!❤️”, napisał pod pełnym czułości zdjęciem z żoną Rafał Cieszyński.

„Rafał postawił na rodzinę, spokój i szczęście w swoje święto😍Mój genialny jubilat pełen miłości😊Happy birthday my love❤️”, podkreśliła z kolei na swoim profilu Alżbeta Lenska.

Choć widać, że powrót ukochanej do domu i jej dobre samopoczucie to dla niego ogromna ulga, uwagę zwraca wygląd Rafała Cieszyńskiego. Wydaje się, że w krótkim czasie schudł, zaś na jego głowie przybyło kilka siwych włosów. Nic dziwnego, jak sam podkreślał w poście zamieszczonym 20 maja na Instagramie Alżbety Lenskiej, jej stan był bardzo poważny, istniało nawet zagrożenie życia.

Małżeństwo Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego

Sytuacja była tym bardziej poważna, że para wychowuje dwójkę dzieci: siedmioletnią Zofię i pięcioletniego Antoniego. W show-biznesie uchodzą zresztą za zgodne i darzące się ogromnym uczuciem małżeństwo, które stroni od tanich skandali i celebryckich uciech. 

Jak podkreśla Alżbeta Lenska, operacja sprawiła, że wszyscy czworo przewartościowali w pewien sposób swoje życie. Teraz aktorka i jej najbliżsi starają się godzić rodzinne zobowiązania z odpoczynkiem i dawaniem sobie nawzajem przestrzeni tak, aby każdy czuł się szczęśliwy i dążył do samorealizacji. Dzięki  temu zachowują równowagę i harmonię, nie tracąc przy tym łączącej ich silnej więzi. 

Jednak niezmiennie najważniejszą wartością w ich życiu pozostaje miłość i rodzina.  

1/5
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Copyright @instagram@betalenska
1/5

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska są małżeństwem od 11 lat. Ślub cywilny wzięli w 2007 roku.

2/5
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Copyright @instagram@betalenska
2/5

Z kolei na ślub kościelny Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska zdecydowali się rok później. Uroczystość odbyła się 28 sierpnia 2008 roku w kościele św. Anny w Warszawie.

3/5
Alżbieta Leńska, żona Rafała Cieszyńskiego, przeszła poważną operację mózgu
Copyright @East News
3/5

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska powitali na świecie pierwsze dziecko 10 maja 2011 roku. Wtedy to urodziła się ich córeczka Zofia.

4/5
Rafał Cieszyński schudł i posiwiał po pobycie Alżbety Lenskiej w szpitalu
Copyright @Instagram @betalenska
4/5

Natomiast dwa lata później Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska cieszyli się z narodzin synka Antoniego.

5/5
Rafał Cieszyński schudł i posiwiał po pobycie Alżbety Lenskiej w szpitalu
Copyright @Instagram @rafal_cieszynski
5/5

Pobyt w szpitalu diametralnie odmienił życie Rafała Cieszyńskiego i Alżbety Lenskiej. Jednak obecnie są oni przede wszystkim szczęśliwi, że wszystko powoli wraca do normy.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.