o nich jest głośno

Operacja, którą przeszła żona, była dla Rafała Cieszyńskiego traumatycznym przeżyciem

Jak teraz wygląda życie aktora i Alżbety Lenskiej?

Konrad Szczęsny 12 czerwca 2018 08:46

Gdy informował media i fanów Alżbety Lenskiej, że walczy ona o życie w szpitalu, prosił o modlitwę i wsparcie. Internauci odpowiedzieli tłumnie na jego apel, podnosząc aktora na duchu i z mocą przekonując, że wszystko zakończy się dobrze. Nie pomylili się. Mimo poważnej operacji mózgu po pęknięciu tętniaka ukochana powróciła do domu i wszystko wskazuje na to, że jest na najlepszej drodze do odzyskania pełni sił! Jednak na zdjęciach, które oboje zamieszczają w mediach społecznościowych widać, jak ogromnym przeżyciem była dla Rafała Cieszyńskiego operacja żony...

Rafał Cieszyński o stanie zdrowia Alżbety Lenskiej z okazji 42 urodzin

„Dzisiaj walnęła mi 42 wiosna. I jestem najszczęśliwszym gościem z siwą brodą na świecie!!! Mam przy sobie najukochańszy Skarb, który wraca do zdrowia, cudowne i mądre dzieci, kochaną siostrę, na której zawsze mogę polegać i świadomość, że dobrych ludzi jest na świecie zdecydowanie, naprawdę zdecydowanie więcej niż nam się wydaje. Dziękuję wszystkim przyjaciołom za wsparcie i życzenia!!! ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!❤️”, napisał pod pełnym czułości zdjęciem z żoną Rafał Cieszyński.

„Rafał postawił na rodzinę, spokój i szczęście w swoje święto😍Mój genialny jubilat pełen miłości😊Happy birthday my love❤️”, podkreśliła z kolei na swoim profilu Alżbeta Lenska.

Choć widać, że powrót ukochanej do domu i jej dobre samopoczucie to dla niego ogromna ulga, uwagę zwraca wygląd Rafała Cieszyńskiego. Wydaje się, że w krótkim czasie schudł, zaś na jego głowie przybyło kilka siwych włosów. Nic dziwnego, jak sam podkreślał w poście zamieszczonym 20 maja na Instagramie Alżbety Lenskiej, jej stan był bardzo poważny, istniało nawet zagrożenie życia.

Małżeństwo Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego

Sytuacja była tym bardziej poważna, że para wychowuje dwójkę dzieci: siedmioletnią Zofię i pięcioletniego Antoniego. W show-biznesie uchodzą zresztą za zgodne i darzące się ogromnym uczuciem małżeństwo, które stroni od tanich skandali i celebryckich uciech. 

Jak podkreśla Alżbeta Lenska, operacja sprawiła, że wszyscy czworo przewartościowali w pewien sposób swoje życie. Teraz aktorka i jej najbliżsi starają się godzić rodzinne zobowiązania z odpoczynkiem i dawaniem sobie nawzajem przestrzeni tak, aby każdy czuł się szczęśliwy i dążył do samorealizacji. Dzięki  temu zachowują równowagę i harmonię, nie tracąc przy tym łączącej ich silnej więzi. 

Jednak niezmiennie najważniejszą wartością w ich życiu pozostaje miłość i rodzina.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.