z życia gwiazd

Radosław Majdan z zakazem od żony! Czego zabroniła mu Małgorzata? 

Myślicie, że posłucha?

Monika Katarzyna Krupska 3 lipca 2018 07:31
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Stało się! Ponad dwa miesiące temu Radosław Majdan założył konto na Instagramie. Piłkarz został bardzo ciepło przywitany przez fanów i swoją żonę, co spowodowało, że do tej pory umieścił już 111 zdjęć na profilu! Niestety jego aktywność w social mediach wkrótce może się zmniejszyć. Dlaczego? 

Radosław Majdan na Instagramie 

Piłkarza na Instagramie obserwuje blisko 40 tys. osób. O takiej dużej liczbie fanów w kilkanaście tygodni może pomarzyć niejeden użytkownik aplikacji. Majdan na profilu najczęściej pokazuje zdjęcia z żoną. I uwaga, nie zawsze są to perfekcyjne fotografie. Luzackie podejście Radka do social mediów nie spodobało się jednak jego żonie. Swoją opinię Małgorzata przekazała w komentarzu. 

„Kochanie a może byś mi pokazywał zdjęcia zanim wrzucisz? To nie jest moje najlepsze”, napisała Gosia pod zdjęciem umieszczonym przez Radka.

Piłkarz pokazał zdjęcie z prywatnego samolotu, którym para udała się do Paryża na pokaz najnowszej kolekcji Evy Minge, w ramach Paris Fashion Week. Na zdjęciu widać uśmiechniętego Radka, a Gosia w tym czasie zamykała swoją torebkę. 

Fani w komentarzach starali się uspokoić Małgorzatę. „Niepozowane najpiękniejsze”, „Najfajniejsze takie zdjęcia”, „Małgorzata jak zawsze super”, pisali. 

Myślicie, że Radek będzie teraz mniej aktywny przez tę wpadkę?  

 

Gotowi do lotu😄

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

 

 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…