Radosław Majdan, Viva! styczeń 2009
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Radosław Majdan spełnił swoje marzenie? Wiemy, jak zareagował na propozycję Eurosportu!

Sylwia Olech 12 sierpnia 2017 20:50
Radosław Majdan, Viva! styczeń 2009
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

 

Radosław Majdan ma powody do radości. Za chwilę razem z ukochaną żoną Małgorzatą będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. Ale to nie wszystko! Były piłkarz dostał właśnie nową pracę, związaną z jego największą pasją. Jaka była jego reakcja? 

 

Zobacz też: Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

 

Radosław Majdan poprowadzi nowy program

W tej chwili Radosław razem z Małgorzatą Rozenek-Majdan pracują nad nowym programem dla stacji TVN. Choć projekt na razie jest tajemnicą, wiadomo, że został przygotowany z ogromnym rozmachem! Para będzie podróżowała po świecie i wykonywała różne zadania. Na każdym kroku państwo Majdanowie podkreślają, że to przygoda ich życia. 

„To jest petarda! Robię rzeczy, których normalnie nie zrobiłabym nigdy!”, mówiła Rozenek-Majdan dla Newseria.pl.

 

 

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

 

Po emisji programu „Azja Express” nie tylko ona, ale także Radosław, może odcinać kupony od sławy. Poza przygotowaniami do programu TVN, czeka na niego kolejne wyzwanie, ściśle związane z jego karierą sportową. Jak donosi „Fakt”, piłkarz podpisał nowy kontrakt  i już 14 sierpnia pojawi się na antenie Eurosportu, gdzie będzie relacjonował mecze Ekstraklasy na żywo w studio telewizyjnym. Transmisja programu będzie się też odbywała na stronie  Eurosportu na Facebooku. 

 

W pierwszym półroczu 2017 roku Eurosport był najchętniej oglądanym sportowym kanałem w Polsce!

 

Majdan przez lata był bramkarzem Pogoni Szczecin, a karierę sportową zakończył w maju 2010 roku. Teraz będzie mógł znów wykorzystać swoją piłkarską wiedzę.

 

Dowiedzieliśmy się, jak piłkarz zareagował na propozycję pracy dla Eurosportu. „Radek bardzo ucieszył się, że dołączy do grona ekspertów relacjonujących Ekstraklasę. Przez lata na antenie TVP, TVN czy Eleven Sport udowadniał, że miłość do piłki nożnej cały czas w nim jest, mimo że zakończył już sportową karierę”, mówi nam znajomy Radka.

 

Małgosia, jak na kochającą żonę przystało, też jest dumna z męża. Pogratulowała mu na Instagramie: „Dumna żona. Kocham go”.

 

 

#hubby #work #proudwife #lovehim❤

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Polecamy też: Śmieją się z siebie i to za pieniądze. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

 

Na czym zarabia Radosław Majdan? 

Po zakończeniu kariery na boisku, Majdan był przez chwilę jeszcze piłkarskim działaczem i trenerem bramkarzy. A z czego utrzymywał się potem? Jak się okazuje, Radosław ma smykałkę do interesów. Własne studio tatuażu, linia perfum „Vabun”, które okazały się sprzedażowym hitem, czy wreszcie Akademia Futbolu 14 w Szczecinie i Warszawie, gdzie piłkarz z kolegami szkolą dzieci i młodzież. Zarabia także jako konferansjer na imprezach, model i ambasador marki Pako Lorente.

 

 

 

Radosław i Małgorzata są dziś najbardziej popularną i dochodową parą w polskim show-biznesie. Po emisji hitowego programu „Azja Express” zyskali wizerunkowo i… finansowo!  Nie tylko widzowie, ale także reklamodawcy pokochali ich naturalność.

 

Zobacz też: Za Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem pracowity tydzień. Jakie prezentowali ostatnio stylizacje?

 

 

#newadventure 😃 #unknown 😱Jak Wam mija piątek, Kochani? 😘😘😘#friday #selfie #workworkwork

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Według wyliczeń „Super Expressu” w ubiegłym roku państwo Majdanowie zarobili prawie milion złotych! Na tę kwotę złożyły się gaże z imprez, książek i honoraria za udział w licznych programach. Dla odmiany magazyn „Flesz” poinformował niedawno, że w tym roku za udział w reklamach jednej z największych sieci komórkowych otrzymali prawie dwa miliony złotych! Część ze swojego wynagrodzenia przekazali jednak na cele charytatywne.

 

Radosławowi gratulujemy nowej pracy i z niecierpliwością czekamy na dalsze dobre wiadomości! 

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.