Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z OSTATNIEJ CHWILI

Radosław Majdan pokazał uroczą fotografię synka

Dumny tata zdradził imię maleństwa!

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 13:19
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

To już oficjalne! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali na świecie swojego synka. Szczęśliwy tata podzielił się z fanami cudowną wiadomością na Instagramie. Były sportowiec zdradził też imię swojej pociechy! Jak czują się mama i maleństwo?

Radosław Majdan pokazał urocze zdjęcie synka

Małgorzata i Radosław Majdanowie nie mogli doczekać się chwili, kiedy w końcu będą mogli trzymać swoje maleństwo w ramionach.  „Czekamy, aż jaśnie Pan mały Majdan sam zdecyduje. Ja od 3 dni jestem już w godzinie zero i nie ukrywam, że chciałabym już”, podkreślała zniecierpliwiona gwiazda w trakcie transmisji na żywo na Instagramie wydawnictwa Prószyński i S-ka w ostatni weekend maja. 

W końcu cała rodzinka jest już w komplecie! Synek pary przyszedł na świat 10 czerwca o godzinie 6.35. Radosław Majdan podzielił się z fanami tą nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dumny tata pokazał zdjęcia ukochanej i swojej pociechy. Fotografie w pełni oddają ich szczęście!

,,To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂", napisał podekscytowany Radosław Majdan

Wydało się też,  jakie imię małżeństwo wybrało dla swojej pociechy!  Jest naprawdę urocze! Sportowiec przestawił wszystkim swoją pociechę. ,,Przed Wami HENIO❤️ #dzidziuśmajdana", dodał.

W komentarzach nie brakuje gratulacji! Fani pary cieszą się ich szczęściem!

,,Kawał chłopa 💪🥰🥰🥰 Gratulacje dla Was!!!", ,,Gratulacje piękny zdrowy duży chłopiec", ,,Gratulacje, dużo zdrówka dla mamy i synka 🎉Piękna chwila, dużo radości", czytamy. 

My również życzymy wszystkiego dobrego! Dużo zdrowia i radości!  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.