Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Radosław Majdan w poruszających słowach o synku 

„Synuś jest śliczny”

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 12:54
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo starali się o o powiększenie rodziny. Powoli tracili nadzieję, że uda się spełnić to marzenie. Pod koniec ubiegłego roku podzielili się z fanami cudowną nowiną. Teraz para doczekała się narodzin ukochanego synka. 10 czerwca na świecie pojawił się Henio. Rodzice nie posiadają się z radości. Małgorzata Rozenek-Majdan i synek czują się znakomicie. Radosław Majdan zdradził, jak czuje się w nowej roli.

Poruszające słowa Radosława Majdana

Radosław Majdan mówił nam: „Naprawdę nie mogę się już doczekać, kiedy go zobaczę. Chyba mi serce pęknie z radości”. W końcu może trzymac swojego synka w ramionach. Henio urodził się w środę, 10 czerwca. A szczęśliwą nowinę dumny tata obwieścił całemu światu za pośrednictwem Instagrama.

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuję już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO”, wyznał.

W rozmowie z Pudelkiem były piłkarz nie ukrywał swojej radości. „Dziękujemy bardzo, jesteśmy szczęśliwi na maksa! Synuś śliczny i zdrowy”, dodał.

Dumni rodzice zostali zasypani gratulacjami. Internauci cieszą się szczęściem Małgosi i Radosława Majdanów. Piękne słowa skierowała do nich także pierwsza żona piłkarza.

„Wielkie gratulacje dla rodziców! [Henryk] ma dwóch wspaniałych braci. Dużo zdrowia dla maleństwa, niech się zdrowo chowa i jak najwięcej przespanych nocy dla rodziców”, mówiła w rozmowie z Pudelkiem Sylwia Majdan.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.