Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan nie dementuje plotek! „Jest szansa, że nasza rodzina powiększy się”

Czy Małgorzata jest w ciąży?

Monika Katarzyna Krupska 14 października 2018 20:23
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Internet huczy od plotek, a Radosław Majdan właśnie je potwierdza? Fani podejrzewają, że żona byłego bramkarza jest w ciąży! Co na to główna zainteresowana? Od ostatniego wpisu jeszcze nie wydała żadnego oświadczenia. Czy wkrótce to nastąpi?

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży? 

Małgorzata Rozenek-Majdan jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Od 2013 roku związana jest z Radosławem Majdanem. Para niejednokrotnie deklarowała już, że chciałaby mieć dziecko. Czy ten moment nadszedł właśnie teraz? Ostatni wpis gwiazdy wywołał lawinę komentarzy! „Jestem w takim momencie swojego życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego”, napisała 40-latka na Instagramie. Fani od razu zaczęli gratulować jej ciąży. A jej mąż właśnie to potwierdził?

„Jest duża szansa ze nasza rodzina się powiększy”, napisał były bramkarz w mediach społecznościowych. Nie potwierdził jednak plotek, bo małżeństwo na zdjęciu pozuje z psami! Małgorzata i Radosław kochają czworonogi. Para w domu ma buldogi francuskie. Czy to oznacza, że Majdanowie mają zamiar zaadoptować nowego psa? Według internautów jest to tylko gra słów i niedługo Małgorzata ogłosi ciążę! 

A jakie jest wasze zdanie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jest duża szansa ze nasza rodzina się powiększy 😉

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sundayvibes 🍁🍂🍁 #pannyprosie #gangmajdana

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?