R. Kelly
Fot. East News
O NIM JEST GŁOŚNO!

Muzyk R. Kelly usłyszał 11 nowych zarzutów o molestowanie seksualne!

Wszystkie ofiary były nieletnie...

Ksenia Krasko 31 maja 2019 19:53
R. Kelly
Fot. East News

Piosenkarzowi R. Kelly – prawdziwe nazwisko Robert Sylvester Kelly – przedstawiono 11 nowych zarzutów o przemoc i molestowanie nieletnich. Jak donosi kanał telewizyjny CBS, odpowiedzialność karna za niektóre z nich jest naprawdę wysoka, a artyście grozi do 30 lat więzienia.

R. Kelly ponownie oskarżony o molestowanie

Według najnowszych doniesień, muzyk R. Kelly został oskarżony o cztery przypadki pogłębionego wykorzystywania seksualnego, trzy przypadki przemocy wobec ofiar w wieku od 13 do 16 lat z okolicznościami obciążającymi, dwa przypadki przymusu do aktów seksualnych i dwa kolejne o wykorzystywanie seksualne z okolicznościami obciążającymi.

Prawnik piosenkarza, Steve Greenberg, wyjaśnił na swoim Twitterze, że nowe zarzuty „niczego nie zmieniają”, ponieważ nie dotyczą nowych ofiar i są powiązane z już istniejącą sprawą. Podkreślił też, że nie spodziewa się żadnego zwrotu w sprawie. Przypomnijmy, że już pod koniec lutego prokuratura hrabstwa Cook oskarżyła muzyka o wielokrotną napaść na tle seksualnym.

Zgodnie z rozpowszechnionymi informacjami, cztery młode dziewczyny ucierpiały z powodu działań muzyka. Według władz, R. Kelly stosował przemoc, zmuszał do czynów seksualnych i zagrażał bezpieczeństwu ofiar. Po tym, jak organy ścigania otrzymały nakaz aresztowania, dobrowolnie przybył na posterunek policji w Chicago i wpłacił kaucję, wynoszącą sto tysięcy dolarów. Odebrano mu dokumenty, więc nie może opuszczać stanu Illinois. Nowa rozprawa zaplanowana jest na 6. czerwca.

Urodzony w Chicago R. Kelly zyskał światową sławę w latach 90. dzięki takim kompozycjom jak Gotham City, albo I Believe I Can Fly z filmu Kosmiczny Mecz – kompozycja z 1996 roku przyniosła wokaliście Grammy Award w trzech kategoriach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez R Kelly (@rkelly)

R. Kelly gwałcił, molestował, bił i jest pedofilem
Fot. Instagram @rkelly
 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?