Quentin Tarantino i Daniella Pick
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Quentin Tarantino zostanie po raz pierwszy ojcem!

Wkrótce spełni się jego marzenie

Olga Figaszewska 22 sierpnia 2019 12:25
Quentin Tarantino i Daniella Pick
Fot. East News

Quentin Tarantino i Daniella Pick pod koniec ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Quentin Tarantino zostanie ojcem

Wkrótce na świecie pojawi się pierwsze dziecko słynnego reżysera i jego młodszej o 20 lat ukochanej. „Daniella i Quentin Tarantino z wielką przyjemnością ogłaszają, że oczekują dziecka”, napisali w oficjalnym komunikacie. Niedawno w jednym z wywiadów podkreślał, że marzy  o ojcostwie i to marzenie niebawem się spełni.

I kto by pomyślał, że trudno mu było siebie samego wyobrazić w roli męża. Pytany o plany na przyszłość, założenie rodziny, odpowiadał tylko, że na ten moment nie ma na nic czasu. „Zajmuję się tylko filmem. Nie mam żony ani dzieci. Nic nie może stawać mi na drodze”, tłumaczył Tarantino w rozmowie z people.com.

W końcu na jego drodze pojawiła się odpowiednia kobieta. Wybranką 55-letniego reżysera jest piosenkarka, Daniella Pick, młodsza od niego o 20 lat. Ukochana Quentina jest izraelską celebrytką, córką Sviki Picka. Ale ta różnica nie jest dla nich przeszkodą! Od dawna mówili o swojej wielkiej miłości. Nie każdy pamięta, że kilka lat temu byli już parą. Poznali się w 2009 roku w Izraelu. Wtedy ich związek nie przetrwał, bo mieli różne wizje wspólnej przyszłości. Trzy lata temu znów zaczęli się spotykać. Zaręczyli się w ubiegłym roku i tym razem decyzji o ślubie nie zamierzali odkładać. Podobno zdecydowali się sformalizować swój związek, by jak najszybciej pod ślubie… zostać rodzicami!

Serdecznie gratulujemy! 

Quentin Tarantino i Daniella Tarantino, Cannes 2019, zakończenie
Fot. Getty Images

Quentin Tarantino, ślub
Fot. Lies Angeles / SplashNews.com/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.