Quentin Tarantino i Daniella Pick
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Quentin Tarantino po raz pierwszy został ojcem!

Znamy płeć dziecka!

Olga Figaszewska 23 lutego 2020 10:05
Quentin Tarantino i Daniella Pick
Fot. East News

Quentin Tarantino został ojcem! 56-letni reżyser podzielił się ze światem cudowną wiadomością! Znamy płeć dziecka!

Tarantino został ojcem

Zazwyczaj pytany o plany na przyszłość, założenie rodziny, odpowiadał tylko, że na ten moment nie ma na nic czasu. „Zajmuję się tylko filmem. Nie mam żony ani dzieci. Nic nie może stawać mi na drodze”, tłumaczył Tarantino w rozmowie z people.com.

A jednak. Stało się! W życiu Tarantino nastąpiła rewolucja. Najpierw ślub, a teraz powiększenie rodziny! Tak w sierpniu 2019 roku słynny reżyser i jego młodsza o 20 lat ukochana przekazali informację o powiększeniu rodziny. „Daniella i Quentin Tarantino z wielką przyjemnością ogłaszają, że oczekują dziecka”, napisali w oficjalnym komunikacie.

Teraz Daniella Pick i Quentin powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka! Informacje przekazał rzecznik reżysera. Treść oświadczenia opublikował serwis People.com.

„Daniella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają narodziny pierwszego dziecka”, czytamy.

Synek pary przyszedł na świat 22 lutego. Jakie imię wybrali dla swojej pociechy? Na razie nie podali tej informacji do publicznej wiadomości.

Kim jest żona Tarantino? 

Wybranką 56-letniego reżysera jest piosenkarka, Daniella Pick, młodsza od niego o 20 lat. Ukochana Quentina jest izraelską celebrytką, córką Sviki Picka. Ale ta różnica nie jest dla nich przeszkodą! Od dawna mówili o swojej wielkiej miłości. Nie każdy pamięta, że kilka lat temu byli już parą. Poznali się w 2009 roku w Izraelu. Wtedy ich związek nie przetrwał, bo mieli różne wizje wspólnej przyszłości. Cztery lata temu znów zaczęli się spotykać. Zaręczyli się w 2017 roku i tym razem decyzji o ślubie nie zamierzali odkładać. 

Gratulujemy! 

Quentin Tarantino
Fot. Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Quentin Tarantino i Daniella Tarantino, Cannes 2019, zakończenie
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.