Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Qczaj opowiedział o dramatycznym wypadku i jego skutkach 

To dlatego poddał się operacji. „Wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału”

Olga Figaszewska 16 sierpnia 2019 17:35
Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Kilka dni temu jednej z najpopularniejszych polskich trenerów przeszedł operację nosa. Qczaj po latach zdecydował się na zabieg, który miał poprawić komfort jego życia. Teraz postanowił wytłumaczyć całą sytuację fanom. 

Qczaj o operacji i stanie swojego zdrowia

Na jednym z nagrań trener tłumaczył, dlaczego poddał się operacji. Kilkanaście lat temu doznał wypadku na siłowni i złamał nos. Niestety skutki były uciążliwe. Qczaj miał problemy z oddychaniem i chociaż nos składano kilkukrotnie problem mogła rozwiązać jedynie operacja. Trener podzielił się z fanami wstrząsającymi zdjęciami. Jest obolały, ale nie traci pogody ducha. Jak się czuje?

,,Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha. Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą co się stało", wyznał na Instagramie. 

,,We wtorek przeszedłem operację nosa, która po za tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału po czym spadła mi saturacja i zemdlałem przebiegła dobrze. Dlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc złamałem sobie nos. Nie dość, że krzywa przegroda to nos zrósł się jak chciał. Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i... (co się okaże) wyglądać lepiej. Zrobiłem to dla siebie...", tłumaczył. 

Nie wszyscy zdawali sobie z tego sprawę i sugerowali trenerowi, że ten pod wpływem modnych w ostatnim czasie operacji plastycznych zdecydował się na zmianę wyglądu. Na szczęście nie brakuje fanów, którzy troszczą się o zdrowie Qczaja i stoją za nim murem. Zawsze może liczyć na ich wsparcie. Teraz najważniejszy jest czas regeneracji i spokój.

,,Boli swędzi... i chyba najgorsze - muszę spać na plecach, albo nie! Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu „frajerze odbiła ci sodowa”. Śmiać się nie mogę... to powiem ino tyle. Ludzie to naprawdę dziwne stworzenia...nawet za rozdupcony nos cie potrafią znienawidzić. Nic, doktor kazał mi się nie denerwować... Nadrabiam zaległości i będę wrzucać to czym bardzo chciałem się z Wami podzielić. Treningi, diety... będzie konkurs...i chce już ćwiczyć. Niech to się już zrasta wszystko! Poćwiczcie za mnie. Ukochuje!", zakończył Qczaj. 

My ukochujemy i życzymy zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Qczaj
Fot. InstaStory/@qczaj

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?