TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała
O NICH JEST GŁOŚNO

Publiczny pocałunek, dużo czułości. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w pierwszym wspólnym wywiadzie!

Opowiedzieli o swojej miłości

Konrad Szczęsny 8 października 2022 11:56
TVP, Viva! 17/2020, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. Waldemar Kompała

Już nie ukrywają tego uczucia! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Para, która w piątek 7. października ogłosiła, że jest razem, gościła w „Pytaniu na śniadanie”. Ze studiem połączyli się zdalnie i opowiedzieli o tym, jak spędzają czas w Izraelu. Nie zabrakło czułego pocałunku i płomiennych wyznań...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą

Po tym, jak pod serią zdjęć z Izraela Paulina Smaszcz ujawniła, że wspólnie wybrali się w podróż, nie mieli innego wyjścia. Aktorka „M jak miłość” i dziennikarz opublikowali czułą fotografię i potwierdzili, że są razem.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć ❤️ Pozdrawiamy z Izraela 💋”, napisała aktorka. Tym samym ucięli serię spekulacji dotyczących tego, co tak naprawdę ich łączy...

W komentarzach zaroiło się od gratulacji. Marcin Mroczek życzył koleżance z planu, aby „z głową uniesioną zdobywała szczyty”, Anna Mucha stwierdziła, że Katarzyna Cichopek „zasługuje na szczęście”, zaś Joanna Koroniewska przekazała parze wyrazy wsparcia i miłości.

Jeszcze wczoraj wieczorem w mediach pojawiła się informacja, że zakochani udzielą pierwszego wspólnego wywiadu z programie, którego oboje są częścią od września 2020. Tak też się stało... 

Czytaj także: Paulina Smaszcz tłumaczy, dlaczego ujawniła związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie o miłości. Wspólny wywiad

Para połączyła się zdalnie ze studiem „Pytania na śniadanie”. Pierwsza głos zabrała aktorka „M jak miłość” i potwierdziła, że otwiera nowy rozdział w życiu.

Jest to wyjątkowy czas. Nie bez powodu wybraliśmy to miejsce (Bliski Wschód). Jest to czas podsumowania, powrotu do przeszłości i zamknięcia pewnego rozdziału. A co najważniejsze – tworzenia nowego rozdziału”, rozpoczęła.

Maciej Kurzajewski nie ukrywał, że są razem niezwykle szczęśliwi. „U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo „miłość”. To nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. (…) Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas”, podkreślił dziennikarz.

Następnie podziękowali kolegom z programu oraz fanom za wszelkie wyrazy i słowa wsparcia. Następnie Maciej Kurzajewski skomentował relacje swoje i nowej ukochanej z ich dziećmi z poprzednich związków.

„Kochamy swoich najbliższych. Kasia swoje dzieci – Adama i Helenę, ja – swoich synów – Franka i Julka. Dla nich zrobilibyśmy wszystko i mamy nadzieję, że gdy my jesteśmy szczęśliwi, to oni również”.

Na koniec Katarzyna Cichopek zaapelowała do widzów: „niech wszyscy będą szczęśliwi!”. Para nawet pocałowała się przed kamerą! Prowadząca program Ida Nowakowska-Herndon z trudem powstrzymywała łzy wzruszenia i atmosfera w studio była naprawdę gorąca...

Parze życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Czytaj także: Katarzyna Cichopek o rozstaniu z mężem: „To jest moje życie, moje decyzje, moje wybory”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, goście „Pytania na śniadanie, 08.10.2022 rok
Fot. Screen @Pytanie na śniadanie

]

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, goście „Pytania na śniadanie, 08.10.2022 rok
Fot. Screen @Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, goście „Pytania na śniadanie, 08.10.2022 rok
Fot. Screen @Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, 08.10.2022 rok

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?