Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, jamnik
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM, Piotr Porębski/METALUNA
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Chyba zaryzykuję z tak...’’. Czy Katarzyna Zielińska podejmie wyzwanie Anny Lewandowskiej?

Damian Duda 20 lipca 2017 11:00
Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, jamnik
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM, Piotr Porębski/METALUNA

 

Anna Lewandowska, która na co dzień inspiruje Polki do dbania o swoje zdrowie, tym razem podzieliła się z internautami przepisem przygotowanym specjalnie dla Katarzyny Zielińskiej. Czy żona Roberta Lewandowskiego i gwiazda seriali są przyjaciółkami?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pracuje nad nowym projektem. To prawdziwa niespodzianka dla jej fanów!

Anna Lewandowska — przepis na sałatkę

Eksperci od zdrowego żywienia zgodnie twierdzą, że letnie menu powinno różnić się od tego, które towarzyszy nam przez resztę roku. A podstawowym składnikiem wszystkich potraw powinny być sezonowe warzywa i owoce, które w tym czasie są najlepsze.

 

Tego samego zdania jest Anna Lewandowska, która niemal za każdym razem zaznacza, jak ważne jest jedzenie owoców i warzyw. Tym razem trenerka podzieliła się ze swoimi fanami przepisem na sałatkę, której głównym składnikiem jest bób. Zdjęcie, na którym potrwa jest gotowa, zadedykowała swojej koleżance, Katarzynie Zielińskiej.

 

 

Aktorka oczywiście podziękowała Annie Lewandowskiej za przepis, jednak miała jednak pewne wątpliwości.

 

Ania!!!!!!! Dziękuję!!!!! Wygląda pysznie! Właśnie zastanawiałam się co by tu zjeść zdrowego i pysznego na lunch💋🦋 Tylko jedna sprawa: czy bób przed spektaklem to dobry pomysł? 😜 Chyba zaryzykuję z tak pysznym daniem!!!!!!!!! WYGLĄDA REWELACYJNIE!!!! A co tam! Najwyżej nie dopnę kiecki😜😍 🙏🙏🙏’’, napisała w komentarzu aktorka.

Lewandowscy i Zielińska padli ofiarą oszustów

Anna i Robert Lewandowscy przeznaczyli na pomoc małemu Antosiowi 100 tysięcy złotych. Dwuletniemu chłopcu, który chorował na rzadkiego siatkówczaka, pomogły również inne gwiazdy — z aktorką Katarzyną Zielińską na czele. Niestety, tak naprawdę Antoś nie istnieje, a cała akacja okazała się oszustwem.

 

Więcej o całej sprawie możecie przeczytać TUTAJ.

 

Zobacz też: Znana pisarka nie oszczędza Anny Lewandowskiej: "Ćwiczmy też mózg, bo kaloryfer oklapnie, a głowę będziemy..."

 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.