Nie żyje siostra George'a Michaela
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ujawniono przyczyny śmierci Melanie Panayiotou, siostry George’a Michaela

Odeszła rok temu, w wieku 55 lat

Ksenia Krasko 27 lipca 2020 11:53
Nie żyje siostra George'a Michaela
Fot. East News

Melanie Panayiotou, siostra legendarnego artysty George’a Michaela, zmarła pod koniec 2019 roku. Odeszła w Boże Narodzenie, podobnie jak jej sławny brat. Ciało kobiety odnaleziono w jej domu w północno-zachodnim Londynie, jednak jak dotąd nieznana była przyczyna jej śmierci. Po siedmiu miesiącach od tragedii udało się ustalić, z jakiego powodu zmarła.

Przyczyny śmierci siostry George’a Michaela

Jak informowały zachodnie media w zeszłym roku, ciało Melanie znalazła druga siostra zmarłego w 2016 roku wokalisty. Yioda Panayiotou natychmiast wezwała pomoc medyczną, ale było już za późno. „Możemy potwierdzić, że Melanie zmarła nagle”, mówił wtedy John Reid, prawnik rodziny. 

Śledczy w oświadczeniu dla dziennika Daily Mirror podkreślili, że Melanie Panayiotou prawdopodobnie zmarła z przyczyn naturalnych. Policja nie podejrzewała, aby w śmierć kobiety były zamieszane osoby trzecie, i nie brano pod uwagę, że było to samobójstwo. Teraz, po kilku miesiącach, opublikowano oficjalny raport.

Portal WP donosi, że brytyjskie media dotarły do wyników sekcji zwłok Melanie, którą przeprowadzono w marcu tego roku. Według Daily Mirror, siostra George’a Michaela przed śmiercią zapadła w śpiączkę cukrzycową. Bezpośrednią przyczyną zgonu kobiety była kwasica ketonowa, która rozwija się, gdy w organizmie występuje znaczny i nagły niedobór insuliny.

Jak dodał Mirror, kobieta chorowała nie tylko na cukrzycę. „Inne istotne schorzenia przyczyniające się do jej śmierci, to nadciśnieniowa choroba serca, otyłość i odoskrzelowe zapalenie płuc”.

Melanie Panayiotou zmarła w wieku 55 lat. 

Źródło: WP, Daily Mirror

Melanie Panayiotou, siostra George’a Michaela
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.