Nie żyje siostra George'a Michaela
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ujawniono przyczyny śmierci Melanie Panayiotou, siostry George’a Michaela

Odeszła rok temu, w wieku 55 lat

Ksenia Krasko 27 lipca 2020 11:53
Nie żyje siostra George'a Michaela
Fot. East News

Melanie Panayiotou, siostra legendarnego artysty George’a Michaela, zmarła pod koniec 2019 roku. Odeszła w Boże Narodzenie, podobnie jak jej sławny brat. Ciało kobiety odnaleziono w jej domu w północno-zachodnim Londynie, jednak jak dotąd nieznana była przyczyna jej śmierci. Po siedmiu miesiącach od tragedii udało się ustalić, z jakiego powodu zmarła.

Przyczyny śmierci siostry George’a Michaela

Jak informowały zachodnie media w zeszłym roku, ciało Melanie znalazła druga siostra zmarłego w 2016 roku wokalisty. Yioda Panayiotou natychmiast wezwała pomoc medyczną, ale było już za późno. „Możemy potwierdzić, że Melanie zmarła nagle”, mówił wtedy John Reid, prawnik rodziny. 

Śledczy w oświadczeniu dla dziennika Daily Mirror podkreślili, że Melanie Panayiotou prawdopodobnie zmarła z przyczyn naturalnych. Policja nie podejrzewała, aby w śmierć kobiety były zamieszane osoby trzecie, i nie brano pod uwagę, że było to samobójstwo. Teraz, po kilku miesiącach, opublikowano oficjalny raport.

Portal WP donosi, że brytyjskie media dotarły do wyników sekcji zwłok Melanie, którą przeprowadzono w marcu tego roku. Według Daily Mirror, siostra George’a Michaela przed śmiercią zapadła w śpiączkę cukrzycową. Bezpośrednią przyczyną zgonu kobiety była kwasica ketonowa, która rozwija się, gdy w organizmie występuje znaczny i nagły niedobór insuliny.

Jak dodał Mirror, kobieta chorowała nie tylko na cukrzycę. „Inne istotne schorzenia przyczyniające się do jej śmierci, to nadciśnieniowa choroba serca, otyłość i odoskrzelowe zapalenie płuc”.

Melanie Panayiotou zmarła w wieku 55 lat. 

Źródło: WP, Daily Mirror

Melanie Panayiotou, siostra George’a Michaela
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.