Leszek Miller z synem Leszkiem Jr; nie żyje syn Leszka Millera
Fot. WITOLD ROZBICKI/REPORTER/EAST NEWS
O TYM JEST GŁOŚNO

Prokuratura o przyczynach śmierci syna Leszka Millera!

... a jego córka w dramatycznym wpisie o kulisach odejścia ojca!

Konrad Szczęsny 27 sierpnia 2018 22:38
Leszek Miller z synem Leszkiem Jr; nie żyje syn Leszka Millera
Fot. WITOLD ROZBICKI/REPORTER/EAST NEWS

Monika Miller za pośrednictwem Instagrama poinformowała dzisiaj o śmierci swojego ojca, Leszka Millera Juniora. 23-latka nie napisała wprawdzie, co było jej przyczyną, jednak w mediach od razu pojawiły się spekulacje, że 48-latek popełnił samobójstwo. Więcej światła na całą sprawę rzuca wypowiedź przedstawiciela prokuratury, Łukasza Łapczyńskiego.

Prokuratura o śmierci Leszka Millera Juniora: 48-latek popełnił samobójstwo

„Ciało zostało znalezione wczoraj w godzinach przedpołudniowych w jednym z pomieszczeń domu, który zajmował. Na miejscu wykonano oględziny z udziałem techników policyjnych oraz prokuratora. Wstępne ustalenia poczynione w toku czynności oględzin wskazują na śmierć samobójczą”, poinformował PAP rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. Dodał również, że ciało Leszka M. zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok oraz pobrany zostanie materiał do badań toksykologicznych. 

Zastrzegł jednak, że śledztwo jest dopiero na początkowym etapie i z wszelkimi pochopnymi osądami należy się wstrzymać.

„Z uwagi na powyższe, kierując się dobrem prowadzonego postępowania, Prokuratura nie informuje o szczegółach poczynionych na tym etapie ustaleń oraz szczegółach dotyczących czynności oględzin zwłok i miejsca ich ujawnienia. Nie przekazujemy również informacji dotyczących życia prywatnego zmarłego”, podkreślił Łukasz Kapczyński.

Dlaczego syn polityka popełnił samobójstwo? Rodzinne sekrety Millerów wychodzą na jaw

Zakpił ze śmierci jej ojca. Monika Miller odpowiedziała

Nowe fakty w sprawie śmierci syna Leszka Millera! Kim jest tajemnicza Katarzyna?

Najważniejsze kobiety w jego życiu poruszająco o śmierci syna Leszka Millera

Przyczyny śmierci syna Leszka Millera: kim jest tajemnicza kobieta z wpisu Moniki Miller?

Zagadkowy i bardzo mocny wpis został zamieszczony przez Monicę Miller, która też jako pierwsza poinformowała media o odejściu swojego ojca. Brzmiał on:

„Najgorsza gnida na świecie, jeżeli ktoś ma z nią jakikolwiek kontakt, radzę usunąć ją lub mnie ze znajomych. Pijaczka, ćpunka, morderczyni”, napisała wnuczka Leszka Millera w mediach społecznościowych.

O kogo może chodzić? Tego nie wiadomo. Spekuluje się, że jest to kobieta, która utrzymywała z synem polityka bliższe kontakty  

Wpis Monici Miller
Fot. Screen za nczas.com

Kim był syn Leszka Millera, Leszek Miller Junior?
Fot. Andrzej Iwanczuk/Reporter, East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.