George Michael, śmierć, viva.pl
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy przyczynę śmierci George'a Michaela! Popełnił samobójstwo, przedawkowując narkotyki?

Konrad Szczęsny 7 marca 2017 15:45
George Michael, śmierć, viva.pl
Fot. Getty Images

Na co zmarł George Michael? Właśnie opublikowano raport, w którym ujawniono przyczyny zgonu muzyka. Hipotez było wiele, jednak oficjalnie wyniki śledztwa ucinają wszelkie spekulacje. Tym samym wiele wskazuje na to, że pogrzeb artysty odbędzie się w najbliższych dniach. Czy pojawi się na nim znienawidzony przez rodzinę wokalisty Fadi Fawaz, jego partner?

Polecamy też: Dlaczego wciąż nie odbył się pogrzeb George'a Michaela? Nowe fakty w sprawie śmierci muzyka

Przyczyny śmierci George'a Michaela

Spekulowano, że George Michael mógł popełnić samobójstwo lub przedawkować narkotyki. Z drugiej strony o przyczynienie się do śmierci muzyka jego rodzina oskarżała wieloletniego partnera artysty, Fadiego Fawaza. Dziś poznaliśmy oficjalnie wyniki śledztwa, która rozwiewają wszelkie wątpliwości. George Michael zmarł w przyczyn naturalnych.

„Dochodzenie w sprawie śmierci George'a Michaela zostały zakończone. Jak udało nam się ustalić, przyczyną śmierci wokalisty były kardiomiopatia rozstrzeniowa z zapaleniem mięśnia sercowego oraz otłuszczenie wątroby. Dochodzenie uznajemy tym samym za zamknięte. Nie ma potrzeby przeprowadzania kolejnego lub zadawania jakichkolwiek dalszych pytań. Rodzina zmarłego prosi o uszanowanie prywatności”, powiedział brytyjskim mediom Darren Salter.

Polecamy też: Kulisy śmierci George'a Michaela. Przedawkował narkotyki i popełnił samobójstwo? Szokujące wyznanie jego przyjaciela

Pogrzeb George'a Michaela

Póki co nie wiadomo, kiedy odbędą się uroczystości pogrzebowe muzyka, który zmarł w grudniu 2016 r. Nieoficjalnie mówi się, że nie pojawi się na nich jego partner Fadi Fawaz (na życzenie rodziny). Prawdopodobne jest jednak, że z uwagi na zakończenie śledztwa, ciało artysty uda się pochować w ciągu najbliższych tygodni.

Polecamy też: Kontrowersji wokół George'a Michaela było wiele. Oto tragiczna historia miłosna, która złamała życie piosenkarza

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!