Zobacz metamorfozę dziennikarki!

Monika Katarzyna Krupska 12 czerwca 2018 10:00

Karolina Korwin Piotrowska od lat nosi krótkie, ciemne włosy. Dziennikarka zmienia tylko uczesanie grzywki, jednak spektakularnych fryzur trudno się tutaj doszukiwać. 47-latka zdecydowała się, jednak na lekkie cięcie i zmianę koloru. Dlaczego to zrobiła? Powód jest bardzo zaskakujący! 

Siwe włosy 

„Mam siwe włosy. Niemal biała stałam się, co skutecznie przykrywałam farbą, w wyniku dramatycznych wydarzeń w moim życiu pięć lat temu. Wtedy, także ze względów zdrowotnych, nie byłam gotowa na ten krok. Na pokazanie w świecie wiecznie młodych, gładkich ludzi tego, że lata lecą”, napisała Karolina Korwin Piotrowska i pokazała się w nowej fryzurze. Dziennikarka zrezygnowała z ciemnych farb i postawiła na dekoloryzację. 

„Docelowo będę biała. Kilka godzin na fotelu i voila! Wreszcie przestaję udawać. Martwić się o ten cholerny odrost. O to, czy ktoś zobaczy, że nie mam 18 lat. I uzna, że jestem stara”, zaznaczyła dziennikarka TVN Style. Dodała, że najważniejsze to być szczerym wobec siebie. 

Karolina Korwin Piotrowska metamorfozę przeszła w modnym warszawskim salonie na Wilczej. Cena dekoloryzacji włosów zaczyna się tam od 400 zł. Co myślicie o nowym wyglądzie dziennikarki?

1/5
Karolina Korwin-Piotrowska zmieniła fryzurę
Copyright @instagram@karolinakp
1/5

Karolina Korwin-Piotrowska od lat nosi krótkie, ciemne włosy 

2/5
Karolina Korwin-Piotrowska zmieniła fryzurę
Copyright @instagram@karolinakp
2/5

Dziennikarka zdecydowała się jednak na dekoloryzację 

3/5
Karolina Korwin-Piotrowska zmieniła fryzurę
Copyright @instagram@karolinakp
3/5

Wyznała, że w wieku 42 lat zaczęły pojawiać się jej siwe włosy 

4/5
Karolina Korwin-Piotrowska, „Sława’’, książka
Copyright @Instagram @Karolina Korwin-Piotrowska
4/5

Karolina wstydziła się siwych włosów, ale zdecydowała się dłużej tego faktu nie ukrwyać

5/5
Karolina Korwin-Piotrowska na gali Orły 2017
Copyright @East News
5/5

Co myślicie o jej metamorfozie?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.