Zobacz metamorfozę dziennikarki!

Monika Katarzyna Krupska 12 czerwca 2018 10:00

Karolina Korwin Piotrowska od lat nosi krótkie, ciemne włosy. Dziennikarka zmienia tylko uczesanie grzywki, jednak spektakularnych fryzur trudno się tutaj doszukiwać. 47-latka zdecydowała się, jednak na lekkie cięcie i zmianę koloru. Dlaczego to zrobiła? Powód jest bardzo zaskakujący! 

Siwe włosy 

„Mam siwe włosy. Niemal biała stałam się, co skutecznie przykrywałam farbą, w wyniku dramatycznych wydarzeń w moim życiu pięć lat temu. Wtedy, także ze względów zdrowotnych, nie byłam gotowa na ten krok. Na pokazanie w świecie wiecznie młodych, gładkich ludzi tego, że lata lecą”, napisała Karolina Korwin Piotrowska i pokazała się w nowej fryzurze. Dziennikarka zrezygnowała z ciemnych farb i postawiła na dekoloryzację. 

„Docelowo będę biała. Kilka godzin na fotelu i voila! Wreszcie przestaję udawać. Martwić się o ten cholerny odrost. O to, czy ktoś zobaczy, że nie mam 18 lat. I uzna, że jestem stara”, zaznaczyła dziennikarka TVN Style. Dodała, że najważniejsze to być szczerym wobec siebie. 

Karolina Korwin Piotrowska metamorfozę przeszła w modnym warszawskim salonie na Wilczej. Cena dekoloryzacji włosów zaczyna się tam od 400 zł. Co myślicie o nowym wyglądzie dziennikarki?

1/5
Karolina Korwin-Piotrowska zmieniła fryzurę
Copyright @instagram@karolinakp
1/5

Karolina Korwin-Piotrowska od lat nosi krótkie, ciemne włosy 

2/5
Karolina Korwin-Piotrowska zmieniła fryzurę
Copyright @instagram@karolinakp
2/5

Dziennikarka zdecydowała się jednak na dekoloryzację 

3/5
Karolina Korwin-Piotrowska zmieniła fryzurę
Copyright @instagram@karolinakp
3/5

Wyznała, że w wieku 42 lat zaczęły pojawiać się jej siwe włosy 

4/5
Karolina Korwin-Piotrowska, „Sława’’, książka
Copyright @Instagram @Karolina Korwin-Piotrowska
4/5

Karolina wstydziła się siwych włosów, ale zdecydowała się dłużej tego faktu nie ukrwyać

5/5
Karolina Korwin-Piotrowska na gali Orły 2017
Copyright @East News
5/5

Co myślicie o jej metamorfozie?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.