Marina Bałmaszewa, Wowa Szawyrin
Fot. Instagram @marina_balmasheva
O NICH JEST GŁOŚNO

Przez 13 lat była jego macochą. Teraz są już po ślubie i oczekują narodzin dziecka

Ta sprawa wstrząsnęła światem

Konrad Szczęsny 21 lipca 2020 17:16
Marina Bałmaszewa, Wowa Szawyrin
Fot. Instagram @marina_balmasheva

Przez 13 lat była dla niego jak matka. Ale z czasem jej mąż, 45-letni Aleksiej Szawyrin zaczął zauważać, że Marina Bałmaszewa i jego syn z pierwszego małżeństwa mają się ku sobie. Pewnego dnia nakrył ich w sypialni, gdy uprawiali seks. Dziś znana rosyjska influencerka jest już po ślubie z o 15 lat młodszym Wową i... oczekują narodzin pierwszego dziecka.

Macocha poślubiła pasierba: kulisy związku rosyjskiej Instagramerki

Jej Instagram do niedawna był jeszcze miejscem, w którym wiele dziewczyn mogło odnaleźć pokrzepienie i motywację w walce z dodatkowymi kilogramami. 35-letnia Marina Bałmaszewa nie ukrywała przy tym, że korzysta z operacji plastycznych, by poprawić swój wygląd. Poddała się m.in. zabiegowi usunięcia nadmiaru skóry.

W wolnych chwilach chętnie relacjonowała swoje życie rodzinne: pisała o wychowywaniu piątki adoptowanych dzieci, w tym jednego z zespołem Downa oraz związku z o 10 lat starszym Aleksiejem Szawyrinem. Wydawali się parą idealną: chętnie okazywali sobie czułość, wyznawali miłość, sprawiedliwie dzielili się obowiązkami a celebrytka szybko zaakceptowała jego syna z poprzedniego związku, 7-letniego Wowę. Przez 13 lat zastępowała mu matkę. I mimo że relacja długo wydawała się niewinna, z czasem wykroczyła daleko poza rodzinną sielankę... 

Zaczęło się od flirtu. Mimo że dla wielu osób już samo to byłoby alarmujące, 45-letni Aleksiej uważał, że to jedynie swego rodzaju urojenia. I być może sytuacja trwałaby znacznie dłużej gdyby nie fakt, że w końcu rok temu nakrył 20-letniego syna z o 15 lat starszą macochą w łóżku na zbliżeniu... Ten widok rozwiał jego wszelkie złudzenia.

Marina i Wowa wzięli ślub i spodziewają się dziecka. Romans macochy i pasierba podzielił rodzinę

35-letnia Marina Bałmaszewa pochodzi z Kraju Krasnodarskiego. Na Instagramie jest gwiazdą: jej profil śledzi 483 tysiące osób. Liczba ta to m.in. efekt lansowania się na ciepłą i kochającą matkę adoptowanych dzieci oraz żonę i partnerkę.

Obraz ten gwałtownie zburzył namiętny romans z pasierbem. Mimo że przez 13 lat była dla niego jak matka, która wspiera, doradza i pomaga, z czasem ich relacja zaczęła mieć znamiona erotycznej. Sprawą zainteresowały się rosyjskie media. Tym bardziej, że nie dość, że Wowa i Marina wzięli ślub (uroczystość była skromna, pojawiła się na niej jedynie... matka chłopaka, z którą celebrytka się przyjaźni), to jeszcze niedawno wyszło na jaw, że spodziewają się dziecka! Poinformowali o tym oczywiście za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczając stosowne zdjęcia, w tym filmik z USG.

45-letni ojciec chłopaka nie ukrywa rozgoryczenia. Tym bardziej, że przyłapał syna na seksie ze swoją żoną. Jak do tego doszło? Aleksiej Szawyrin nie ma wątpliwości, że to kobieta uwiodła młodego Wowę i nakłoniła go do uprawiania seksu. 13 lat ich małżeńskiej sielanki z dnia na dzień obróciło się w pył. Marina wyprowadziła się z nowym partnerem do innego miasta, kompletnie odcinając się od męża. O swoim dramacie 45-latek opowiedział portalowi „Starhit”. To o tyle bulwersujące, że blogerka pierwotnie chciała zabrać ze sobą również dzieci, jednak sąd przyznał prawo do opieki nad nimi ojcu. Na mocy jego decyzji Bałmaszewa może je  od czasu do czasu odwiedzać.

Jak podają rosyjskie media, cytowane przez „Fakt”, Marina za czasów związku z Aleksiejem bezskutecznie starała się zajść w ciążę. Ostatecznie miała nawet dojść do wniosku, że jest bezpłodna. Czy to dlatego uwikłała się w romans z jego 20-letnim synem?  

Źródło: Fakt24.pl

35-letnia Marina Bałmaszewa i 20-letni Wowa Szawyrin niedawno wzięli ślub:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Представьте , что здесь очень интересный пост. С лёгкими нотками юмора. Немного сарказма. Много смайликов. Вы читаете его с улыбкой и пишите какие-то комментарии по тему. Я их лайкаю. Иногда вступаю в дискуссии. ( надеюсь, что ваше воображение очень богатое, так как мой беременный мозг покинул меня сегодня и только легкие порывы сквозняка проходят через уши, поэтому просто фото. Но вы уж постарайтесь: поддержите. Тема же серьёзная. Включите фантазию 😅сегодня, так сказать, у вас сочинение на свободную тему или «как я провёл лето»😅)

Post udostępniony przez Марина Балмашева (@marina_balmasheva)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Принимаем поздравления и лайки🙂 Не дотерпели вы до вечера и завалили директ. Видео обычное. По делам покатались и заехали в Загс 😅 Расчески не было. Кольца в машине. Зато было хорошее настроение и смущение. Мы очень какие-то лунтики на видео. Но вот так. Главное для меня не как, а за кого и с кем 🙂❤️ Вечером постараюсь залить фото в платье. Объявляю нас мужем и женой😅( мы хотели немного наряднее😅, но уже вечером)

Post udostępniony przez Марина Балмашева (@marina_balmasheva)

Poinformowali również, że spodziewają się dziecka:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.