Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski musi przejść poważny zabieg. Czy piłkarz zagra w najbliższych meczach?

Polaków czekają ostatnie mecze eliminacyjne do EURO 2020

Rafał Kowalski 11 listopada 2019 10:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Bóle w pachwinie, ciężar w podbrzuszu, wyczuwalny guzek i zaparcia – to objawy przepukliny pachwinowej, z którą zmaga się Robert Lewandowski. Kilka dni temu do informacji publicznej podano fakt, że sportowiec wymaga przejścia zabiegu usunięcia przepukliny. Na razie nie miał jednak na to czasu. Kiedy odbędzie się operacja? Już wiadomo.

Przepuklina pachwinowa – kiedy zabieg Roberta Lewandowskiego?

Przegląd Sportowy wyjawił niedawno, że napastnik Bayernu Monachium musi przejść zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej, z którą się zmaga. Piłkarz przyznał, że to, co go spotkało nie przeszkadza mu w grze, ale faktem jest, że każda ogromna aktywność fizyczna pogarsza stan zdrowia piłkarza.

Kibice zastanawiali się kiedy ich ulubieniec przejdzie operację, ponieważ z jednej strony ważny jest czas, a z drugiej reprezentacja Polski właśnie kończy walkę o udział w EURO 2020. W tym miesiącu naszych zawodników czekają dwa ostatnie mecze eliminacyjne. Czy Robert Lewandowski w nich zagra?

Podobno trener Polaków dał naszemu najlepszemu napastnikowi zielone światło jeśli chodzi o jego nieobecność w spotkaniach z Izraelem i Słowenią. Robert Lewandowski wybrał jednak na datę zabiegu w trakcie przerwy zimowej. Oznacza to, że piłkarz pojawi się na murawie w eliminacjach EURO 2020.

Życzymy powodzenia i kolejnych bramek! Tylko w 2019 roku Robert Lewandowski strzelił ich prawie 40! 

Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…