Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski musi przejść poważny zabieg. Czy piłkarz zagra w najbliższych meczach?

Polaków czekają ostatnie mecze eliminacyjne do EURO 2020

Rafał Kowalski 11 listopada 2019 10:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Bóle w pachwinie, ciężar w podbrzuszu, wyczuwalny guzek i zaparcia – to objawy przepukliny pachwinowej, z którą zmaga się Robert Lewandowski. Kilka dni temu do informacji publicznej podano fakt, że sportowiec wymaga przejścia zabiegu usunięcia przepukliny. Na razie nie miał jednak na to czasu. Kiedy odbędzie się operacja? Już wiadomo.

Przepuklina pachwinowa – kiedy zabieg Roberta Lewandowskiego?

Przegląd Sportowy wyjawił niedawno, że napastnik Bayernu Monachium musi przejść zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej, z którą się zmaga. Piłkarz przyznał, że to, co go spotkało nie przeszkadza mu w grze, ale faktem jest, że każda ogromna aktywność fizyczna pogarsza stan zdrowia piłkarza.

Kibice zastanawiali się kiedy ich ulubieniec przejdzie operację, ponieważ z jednej strony ważny jest czas, a z drugiej reprezentacja Polski właśnie kończy walkę o udział w EURO 2020. W tym miesiącu naszych zawodników czekają dwa ostatnie mecze eliminacyjne. Czy Robert Lewandowski w nich zagra?

Podobno trener Polaków dał naszemu najlepszemu napastnikowi zielone światło jeśli chodzi o jego nieobecność w spotkaniach z Izraelem i Słowenią. Robert Lewandowski wybrał jednak na datę zabiegu w trakcie przerwy zimowej. Oznacza to, że piłkarz pojawi się na murawie w eliminacjach EURO 2020.

Życzymy powodzenia i kolejnych bramek! Tylko w 2019 roku Robert Lewandowski strzelił ich prawie 40! 

Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.