Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski musi przejść poważny zabieg. Czy piłkarz zagra w najbliższych meczach?

Polaków czekają ostatnie mecze eliminacyjne do EURO 2020

Rafał Kowalski 11 listopada 2019 10:00
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. FOT. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Bóle w pachwinie, ciężar w podbrzuszu, wyczuwalny guzek i zaparcia – to objawy przepukliny pachwinowej, z którą zmaga się Robert Lewandowski. Kilka dni temu do informacji publicznej podano fakt, że sportowiec wymaga przejścia zabiegu usunięcia przepukliny. Na razie nie miał jednak na to czasu. Kiedy odbędzie się operacja? Już wiadomo.

Przepuklina pachwinowa – kiedy zabieg Roberta Lewandowskiego?

Przegląd Sportowy wyjawił niedawno, że napastnik Bayernu Monachium musi przejść zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej, z którą się zmaga. Piłkarz przyznał, że to, co go spotkało nie przeszkadza mu w grze, ale faktem jest, że każda ogromna aktywność fizyczna pogarsza stan zdrowia piłkarza.

Kibice zastanawiali się kiedy ich ulubieniec przejdzie operację, ponieważ z jednej strony ważny jest czas, a z drugiej reprezentacja Polski właśnie kończy walkę o udział w EURO 2020. W tym miesiącu naszych zawodników czekają dwa ostatnie mecze eliminacyjne. Czy Robert Lewandowski w nich zagra?

Podobno trener Polaków dał naszemu najlepszemu napastnikowi zielone światło jeśli chodzi o jego nieobecność w spotkaniach z Izraelem i Słowenią. Robert Lewandowski wybrał jednak na datę zabiegu w trakcie przerwy zimowej. Oznacza to, że piłkarz pojawi się na murawie w eliminacjach EURO 2020.

Życzymy powodzenia i kolejnych bramek! Tylko w 2019 roku Robert Lewandowski strzelił ich prawie 40! 

Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.