Koronawirus
Fot. AdobeStock
O TYM SIĘ MÓWI

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie! Niepokojące słowa

Jego słowa zmroziły internautów... Co dalej z pandemią?

Sabina Zięba 15 marca 2020 10:21
Koronawirus
Fot. AdobeStock

Wirus COVID-19 nagle zaskoczył cały świat i w błyskawicznym tempie go opanował. Nic nie wskazywało na to, że choroba rozprzestrzeni się na tak dużą skalę. Teraz ludzie, w obawie przed swoim zdrowiem i najbliższych, chowają się w domach, śledząc wszystkie nowinki dotyczące pandemii. Kiedy się zakończy? W tej sprawie wypowiedział się jasnowidz, Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o koronawirusie

W czasie trwania epidemii, coraz więcej osób odkrywa, że była ona przewidziana przez kilku jasnowidzów z różnych zakątków świata już wiele lat temu. Z kolei jeden z najzdolniejszych polskich medium, Krzysztof Jackowski z Człuchowa, postanowił wypowiedzieć się, czego możemy się jeszcze spodziewać po chińskiej chorobie.

5 marca Krzysztof Jackowski po raz pierwszy zabrał głos na temat koronawirusa, wyjawiając, że 17 marca nastąpi epicentrum epidemii. Następnie szybko ona straci na swojej sile i zacznie ustępować.

Tym razem, w filmiku z 11 marca, stwierdził: „Wysłuchując tych wszystkich doniesień medialnych, budzi się panika. Rząd zadziałał profilaktycznie zamykając szkoły. Muszą działać radykalnie, aby nie rozprzestrzeniać wirusa. Jeśli wirus zebrałby duże żniwa, byliby mocno krytykowani”.

Zaapelował również: „Nie umniejszam niczego tej sytuacji. Szanuję przekaz medialny. Media mówią nam, jak się nie zarazić. Poczytajmy też wypowiedzi lekarzy, profesorów o tym, jak działają wirusy. Poczytajmy statystyki medyczne. I porównajmy to do obecnej sytuacji. To dalej będziemy widzieli w tym problem, ale zrozumiemy, że takich wirusów było mnóstwo i będzie mnóstwo. Zrozumiemy, że jesteśmy narażeni i możemy się zarazić”. Co jeszcze wyjawił? Sprawdźcie w poniższym wideo!

Też obawiacie się koronawirusa?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?