Katarzyna Lenhardt, zmarła modelka
Fot. Franziska Krug/Getty Images for KaDeWe
O TYM JEST GŁOŚNO

Prokurator żąda sekcji zwłok Katarzyny Lenhardt! 

Pojawiają się nowe informacje na temat śmierci modelki

Aleksandra Andrzejak 22 lutego 2021 09:57
Katarzyna Lenhardt, zmarła modelka
Fot. Franziska Krug/Getty Images for KaDeWe

Katarzyna Lenhardt zmarła 10 lutego 2021. Przyczyny jej śmierci wciąż nie są jasne. Sprawą zajęła się prokuratora. Zażądano sekcji zwłok modelki.

Katarzyna Lenhardt nie żyje

O śmierci polskiej modelki poinformował niemiecki magazyn Bild. Jak podaje, 25-letnia Kasia Lenhard została znaleziona martwa w mieszkaniu. Po śmierci Lenhardt pojawiały się różne głosy ze strony bliskich modelki. Głos zabrała jej mama i najlepsza przyjaciółka, obie sugerowały, że są osoby odpowiedzialne za śmierć Kasi. „Mam nadzieję, że wszyscy odpowiedzialni za to, którzy szantażowali cię, grozili lub naciskali, prasa, media, a szczególnie ta jedna osoba, poczują się winni.” - napisała Sara Kulka, przyjaciółka Kasi na Instagramie. Lenhardt najprawdopodobniej popełniła samobójstwo, ale sprawa budzi wiele emocji ze względu na burzliwe rozstanie Kasi i Jeroma.

Kasia Lenhardt nie żyje
Fot. Getty Images

Katarzyna Lenhardt i Jerome Boateng - związek

Katarzyna Lenhardt i Jerome Boateng publicznie jako para pojawili się pod koniec 2019 roku. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a byli kochankowie rozstali się na początku lutego w niezbyt dobrej atmosferze. Do prasy wyciekły informacje o niewierności Jerome. Boateng zaprzeczył i oskarżył byłą partnerkę o nadużywanie alkoholu. Wyznał, że groziła, że oskarży go o używanie przemocy. Na modelkę spłynęła fala hejtu. Niemiecki tabloid dotarł też do umowy jaką mieli zawrzeć Katarzyna i Jerome dwa tygodnie przed śmiercią modelki. Katarzyna zobowiązała się do milczenia na temat relacji z piłkarzem, a w przypadku złamania warunków umowy była zobligowana do zapłacenia odszkodowania. 

Katarzyna Lenhardt - sekcja zwłok

Tajemniczą śmiercią modelki zajęła się prokuratura. Zażądano sekcji zwłok. „W związku ze śmiercią osoby, o której mowa, w prokuraturze w Berlinie wszczęto śledztwo w sprawie śmierci. Zarządzono sekcję zwłok” - powiedział przedstawiciel prokuratury w rozmowie z serwisem Promiflash. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.