Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie będzie miała swój własny program telewizyjny!

Nie zgadniecie o jakiej tematyce

Sabina Zięba 31 stycznia 2020 09:51
Angelina Jolie, uśmiechnięta aktorka świętuje trochę urodziny
Fot. Getty Images

Choć Angelinie Jolie nie układa się w życiu prywatnym, bez wątpienia jest kobietą sukcesu. Została szanowaną aktorką, działaczką społeczną, a także redaktorką, która pisała felietony dla magazynu Time. Teraz stwierdziła, że chce się podjąć kolejnego wyzwania i zająć produkcją telewizyjną. O czym będzie jej program?

Nowy program telewizyjny Jolie

Przez lata Angelina Jolie nabrała ogromnego doświadczenia po jednej stronie kamery. Nie jest to dla niej jednak wystarczające. Wiadomo, że artystka podpisała właśnie kontrakt na produkcję programu telewizyjnego w stacji BBC.

Jak podaje Variety, jej produkcja będzie się nazywała BBC My World. Za jej pomocą gwiazda chce pokazywać dzieciom, co jest prawdziwe, a co fałszywe w telewizji i Internecie. Choć będzie producentem tego dokumentu, nie jest wykluczone, że sama również pojawi się na ekranie.

W rozmowie z magazynem wyznała: „Jako rodzic, cieszę się, że mogę wesprzeć program, którego celem jest pomoc dzieciom w zdobywaniu wiadomości na temat tego, jak żyją ich rówieśnicy na całym świecie. Mam nadzieję, że pomoże on dzieciom znaleźć informacje i narzędzia, które pomogą im w zmienianiu tych rzeczy, które są dla nich istotne”.

Myślicie, że to show odniesie sukces?  

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Angelina Jolie
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.