Karolina Szostak, książka, „Moja spektakularna metamorfoza”"
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki
O NIEJ JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS! Czy Karolina Szostak poprowadzi drugi program o odchudzaniu?

Weronika Kostyra 13 czerwca 2017 07:00
Karolina Szostak, książka, „Moja spektakularna metamorfoza”"
Fot. materiały prasowe/Edipresse Książki

 

Dzięki swojej metamorfozie Karolina Szostak znalazła się w centrum zainteresowania. Po tym jak schudła 30 kilogramów fanki zasypały ją pytaniami i prośbami o rady dotyczące ćwiczeń i diety. Dziennikarka postanowiła podzielić się zdobytym doświadczeniem w programie „Po zdrowie”, który prowadzi razem z przyjaciółką Martą Kordyl na antenie PolsatSport.pl.

 

Program Karoliny Szostak

Pojawiły się plotki, że Karolina będzie miała także drugi program w Polsat Cafe, w którym będzie odchudzała Polki, jednak w rozmowie z nami Karolina Szostak zaprzeczyła tym doniesieniom:

 

„Nic na ten temat nie wiem. Jedyny program jaki mam w tej chwili jest na Polsat Sport.”

 

Już dzisiaj drugi odcinek programu. Tym razem zamiast gotować, prowadzące będą ćwiczyły na miejskiej siłowni plenerowej razem z trenerem Jakubem Kucnerem. Ideą programu jest pokazanie jak w łatwy i szybki sposób można przygotować zdrowe i lekkie posiłki, które umożliwią podjęcie walki w kilogramami i prowadzenie zdrowego stylu życia. Poza gotowaniem prowadzące spotykają się także z gwiazdami i aktywnie spędzają z nimi czas.

 

Książka Karoliny Szostak

Dziennikarka opisała swoje doświadczenie w walce ze zbędnymi kilogramami w książce „Moja spektakularna metamorfoza”, gdzie opisała sekrety postu dr Dąbrowskiej, który pomógł jej uzyskać wymarzoną figurę. Teraz planuje wydanie kolejnego poradnika, w którym zdradzi czytelniczkom jak skutecznie uniknąć efektu jo-jo. Wiemy, że druga książka Karoliny Szostak będzie nosiła tytuł „Mój spektakularny detoks” i na rynku ukaże się już pod koniec września.

 

W wywiadzie dla VIVY! Karolina Szostak powiedziała co było impulsem, który zmobilizował ją do przemiany i jak ona przebiegała:

„Na którymś ze zdjęć zobaczyłam, że troszkę jest mnie za dużo. Za duża buzia, biust ogromny. To był czas „Tańca z Gwiazdami” i pomyślałam, że to fajny pomysł na rozruszanie się. Bo najprawdopodobniej brakowało mi ruchu. „Taniec z Gwiazdami” zapoczątkował tę przemianę, zaczęłam odrobinę chudnąć ale to nie było do końca to. Byłam na diecie pudełkowej, pilnowałam się starałam się nie jeść niedozwolonych rzeczy ale organizm nie chciał się ruszyć. Porozmawiałam o tym z Kasią, dziewczyną która prowadzi firmę cateringową i to ona zaproponowała mi post i oczyszczenie. Bo być może przy niedoczynności tarczycy, chorobie Hashimoto, na którą cierpię, wszystko jest zblokowane a post może pomóc to odblokować.”

 

Na początku nie było łatwo...

„Kiedy zaczęłam post w ubiegłym roku, to drugiego dnia zadzwoniłam do Kaśki [prowadzącej firmę cateringową] i mówię "Nie wytrzymam". A ona: "Wytrzymaj tylko dwa tygodnie". Przetrwałam te dwa tygodnie, a Kasia mówi: "Jeszcze tydzień, bo dopiero po dwóch tygodniach organizm się przyzwyczaja". Co tydzień byłam ważona i mierzona. Wchodziłam na wagę z zamkniętymi oczami i mówiłam: "Ważcie i mierzcie, ale nie mówcie, co tam widzicie". Po trzech tygodniach miałam w udach osiem centymetrów mniej! Powiedziałam: "Dobra. Idę dalej". Jak widzisz, że coś działa, to trudno o lepszą motywację.”

 

Zobacz także: Znamy datę premiery i tytuł drugiej książki Karoliny Szostak! Czego będzie dotyczyła?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.