Stanisława Celińska
Fot. Bartosz KRUPA/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Stanisława Celińska znów ma problemy z chodzeniem. Lekarze zalecają artystce operację

O szczegółach opowiedziała jej przyjaciółka

Rafał Kowalski 23 września 2020 14:54
Stanisława Celińska
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Publiczność nie mogła się mylić! Dwa tygodnie temu głosami widzów to piosenka Niech minie złość Stanisławy Celińskiej wygrała opolski koncert Premier. Radości artystki nie było końca, ale najbardziej uważni widzowie spostrzegli, że 73-latka ma mały problem z poruszaniem się. Jakie jest jej stan zdrowia?

Problemy z chodzeniem Stanisławy Celińskiej – szczegóły

„Równo pięćdziesiąt festiwali temu dostałam nagrodę za debiut. Minęło pięćdziesiąt lat i znowu jestem tutaj. Cieszę się, że jestem jeszcze wam potrzebna”, mówiła ze sceny opolskiego amfiteatru Stanisława Celińska po odebraniu nagrody imienia Karola Musiała. Ale fanów występ piosenkarki jednocześnie zachwycił i zmartwił. Wydawało się, że artystka musi wkładać dużo siły w każdy krok. Wcześniej przez problem z chodzeniem opóźniał się jej powrót do Barw szczęścia a także niemożliwy stał się udział w 3. części Kogla-Mogla. „Bardzo chciała zagrać, ale względy osobiste, zdrowotne nie pozwoliły jej na to. Powiedziała: „Nie mogę, bo narażam was na to, że nie udźwignę tej roli do końca",  tłumaczyła kilkanaście miesięcy temu scenarzystka Ilona Łepkowska w SE.pl.

Jak dziś czuje się Stanisława Celińska? Okazuje się, że jej kolana potrafią sprawić ogromny ból , a do tego gwiazda mimo wszystko musi od czasu do czasu spacerować, by nogi się nie zastały. Medycy sugerują operację. „To trudna decyzja, tym bardziej, że służba zdrowia jest w kryzysie przez pandemię koronawirusa. Ale Stasia musi wreszcie o siebie zadbać. Chciałaby jeszcze długie lata pracować na scenie, a do tego potrzebna jest świetna kondycja" , powiedziała tygodnikowi Świat i Ludzie przyjaciółka 73-latki, również aktorka.

Na co dzień ulubienica publiczności może liczyć na wsparcie córki, która od czasu do czasu przyjeżdża do mamy – robi zakupy, gotuje i wspiera. Ale decyzję o tym, czy zdecydować się na ingerencję lekarzy w nogi, Stanisława Celińska musi podjąć sama… Trzymamy kciuki za mnóstwo zdrowia! 

Stanisława Celińska
Fot. FORUM

Stanisława Celińska w Opolu, czerwiec 2019:

Stanisława Celińska, 14.06.2019
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Stanisława Celińska zwyciężyła w tegorocznym konkursie Premier w Opolu, wrzesień 2020:

Stanisława Celińska, Rafał Brzozowski, Anna Jurksztowicz, 06.09.2020
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.