Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala!

VIVA! 10 czerwca 2017 11:40
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Beata Tyszkiewicz cały czas boryka się z problemami zdrowotnymi. Po niedawno przebytym zawale, przez dłuższy czas przebywała w szpitalu, gdzie przeszła specjalistyczny zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Mimo zakazu palenia, cały czas nie opuszczał jej jednak dobry humor. Sama przyznała wówczas w rozmowie z nami: "Tutaj nie palę, bo to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom, ale potem kto wie?".

Polecamy też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz skomentowała swój stan zdrowia: „Szpital to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom”

oraz: oraz: Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwościChoć we wtorek 6 czerwca aktorce udało się wyjść ze szpitala, teraz ponownie do niego trafiła! Od początku zapowiadała, że nie zamierza pożegnać się ze swoim nałogiem i dlatego też pierwszą rzeczą, którą zrobiła po opuszczeniu kliniki w Aninie, było zapalenie papierosa, na czym przyłapali ją fotoreporterzy. W nocy z czwartku na piątek artystka poczuła bóle w klatce piersiowej, co jest bardzo niepokojące, bo jakiś czas temu przeszła zabieg wszczepienia bajpasów. Córka momentalnie przewiozła Beatę Tyszkiewicz znów do Anina. Teraz pozostaje ona pod opieką wybitnego prof. Witolda Rużyłło i ma nadzieję, że uda jej się dojść do siebie. Cały czas przechodzi również kolejne szczegółowe badania. Aktorka stwierdziła także, że nikogo nie będzie odwodzić od palenia, bo "jest to prywatna sprawa palaczy".

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.