Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz znów trafiła do szpitala!

VIVA! 10 czerwca 2017 11:40
Beata Tyszkiewicz, Viva!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Beata Tyszkiewicz cały czas boryka się z problemami zdrowotnymi. Po niedawno przebytym zawale, przez dłuższy czas przebywała w szpitalu, gdzie przeszła specjalistyczny zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Mimo zakazu palenia, cały czas nie opuszczał jej jednak dobry humor. Sama przyznała wówczas w rozmowie z nami: "Tutaj nie palę, bo to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom, ale potem kto wie?".

Polecamy też: TYLKO U NAS Beata Tyszkiewicz skomentowała swój stan zdrowia: „Szpital to nie jest miejsce, które sprzyja palaczom”

oraz: oraz: Beata Tyszkiewicz odejdzie z „Tańca z gwiazdami”? Słowa aktorki nie pozostawiają żadnych wątpliwościChoć we wtorek 6 czerwca aktorce udało się wyjść ze szpitala, teraz ponownie do niego trafiła! Od początku zapowiadała, że nie zamierza pożegnać się ze swoim nałogiem i dlatego też pierwszą rzeczą, którą zrobiła po opuszczeniu kliniki w Aninie, było zapalenie papierosa, na czym przyłapali ją fotoreporterzy. W nocy z czwartku na piątek artystka poczuła bóle w klatce piersiowej, co jest bardzo niepokojące, bo jakiś czas temu przeszła zabieg wszczepienia bajpasów. Córka momentalnie przewiozła Beatę Tyszkiewicz znów do Anina. Teraz pozostaje ona pod opieką wybitnego prof. Witolda Rużyłło i ma nadzieję, że uda jej się dojść do siebie. Cały czas przechodzi również kolejne szczegółowe badania. Aktorka stwierdziła także, że nikogo nie będzie odwodzić od palenia, bo "jest to prywatna sprawa palaczy".

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!