Zakpili z księżnej Meghan i stworzyli prezerwatywy z jej wizerunkiem
Fot. AP/Associated Press/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Okrutnie zadrwiono z księżnej Meghan. Jej wizerunkiem ozdobiono... prezerwatywy

Co na to królowa Elżbieta II i brytyjski dwór?!

Konrad Szczęsny 14 listopada 2018 17:44
Zakpili z księżnej Meghan i stworzyli prezerwatywy z jej wizerunkiem
Fot. AP/Associated Press/East News

To dla żony księcia Harry'ego musi być prawdziwy cios. Choć Meghan cieszy się sympatią milionów ludzi na całym świecie zdarzają się i tacy, którzy drwią ze świeżo upieczonej księżnej. Tym razem jej wizerunek postanowili wykorzystać... producenci jednej z marek prezerwatyw w Wielkiej Brytanii!

Prezerwatywy z wizerunkiem księżnej Kate

Mimo że co jakiś czas zarzuca się księżnej Sussex, że lekceważy królewski protokół i dosyć swobodnie podchodzi do surowych zasad panujących na dworze, po ślubie, który w odbył się w maju na wyspach, nie może narzekać na brać zainteresowania i wyrazów sympatii. Była aktorka już została okrzyknięta ikoną stylu, zaś niektórzy twierdzą, że tak samo jak księżna Diana łamie konwenanse i pokazuje bardziej ludzkie oblicze monarchii.

Niestety, jej wizerunek jest także wykorzystywany w niecnych celach. Portal Jastrzabpost opublikował zdjęcie, na którym widoczne jest opakowanie prezerwatyw, które produkowane są w Wielkiej Brytanii. Trudno nie zwrócić uwagi na napis „This condom really suits me” (w wolnym tłumaczeniu: Ta prezerwatywa naprawdę mi odpowiada - słowo „suits” to oczywiste nawiązanie do serialu o tym samym tytule, w którym grała księżna Meghan) oraz nie odnieść wrażenia, że wykorzystany obrazek jest podobizną byłej aktorki.

Jak zareaguje pałac Kensington i królowa Elżbieta II?

Póki co pozostaje to zagadką, ponieważ nikt nie zabrał głosu w tej bulwersującej sprawie. Jednak być może, ze względu na ciążę księżnej, nikt nie chce dostarczać jej dodatkowych powodów do stresu, dlatego tymczasowo nikt nie komentuje wyraźnego naruszenia praw do wizerunku ze strony producentów prezerwatyw  

Zakpili z księżnej Meghan i stworzyli prezerwatywy z jej wizerunkiem
Fot. Screen za @jastrzabpost.pl

Zakpili z księżnej Meghan i stworzyli prezerwatywy z jej wizerunkiem
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.