Ramówka TVN
Fot. East News
ALFABET KULTURALNY KATARZYNY PIĄTKOWSKIEJ

Prezydent z wiewiórką na głowie i Wojewódzki w charakterze trupa, czyli jak było na prezentacji wiosennej ramówki TVN

KATARZYNA PIĄTKOWSKA 24 stycznia 2017 16:45
Ramówka TVN
Fot. East News

Prezydent z wiewiórką na głowie i Wojewódzki w charakterze trupa, czyli o tym jak było na prezentacji wiosennej ramówki TVN.

 

Małymi kroczkami zbliżamy się do wiosny. Tym samym nadszedł czas prezentacji nowych ramówek największych stacji telewizyjnych. Jako pierwsi, czym chwalił się dyrektor programowy Edward Miszczak, co nowego wiosną zaprezentowała stacja TVN. Jak co sezon spotkanie poprowadził złotousty Marcin Prokop, który kilka razy co najmniej doprowadził widownię do wybuchów gromkiego śmiechu. Prezentując gwiazdy licznie przybyłe na wydarzenie nie oszczędził nikogo. Oliviera Janiaka przedstawił jako tego, którego barwy firmowe to białe zęby i czerwony dywan, a o nowym prezydencie Stanów Zjednoczonych powiedział „prezydent z wiewiórką na głowie”. Jak widać Prokop nie boi się nikogo i niczego i nawet dyrektora programowego przedstawiał jako „Ediego”. Nie żartował jedynie, gdy na scenę wyszedł nowy prezes TVN Jim Samples.

 

Polecamy też: Coroczny przedmiot pożądania. Tych 5 kalendarzy to prawdziwe dzieła sztuki​

 

Plejada gwiazd

Jak zawsze na inaugurację nowego sezonu stawiło się większość gwiazd, choć nie wszystkie. Zabrakło jak zawsze Kuby Wojewódzkiego, choć tylko fizycznie. Kilka razy zamrugał do nas z ekranu, podczas prezentacji spotu reklamowego. Występował w nim w charakterze nieboszczyka, na którego, zanim został nieboszczykiem, zasadzali się koledzy ze stacji. 

 

Edward Miszczak jak zawsze miał do powiedzenia dużo na temat niemal każdej produkcji i kilku ulubionych gwiazd. Pod niebo wychwalał Magdalenę Cielecką, którą od lutego będzie można oglądać w serialu „Belle Epoque”, Małgorzatę Kożuchowską za serial „Druga szansa” i Magdę Gessler, za to, że choć do płaczu doprowadza producentów, jej programy ludzie oglądają już od 15 sezonów. 

 

Nowości w wiosennej ramówce

Dyrektor programowy przyznał też, że jeśli chodzi o nowość, czyli serial „Belle epoque” to to jest nowość totalna, czyli według jego słów coś czego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Nie ukrywał jednak, że koszty produkcji serialu spędzają mu sen z powiek, ale ma nadzieję, że warto było zainwestować. 

 

Z nowości: w wielkim stylu powróciła Ewa Drzyzga, która poprowadzi program medyczny „36,6 C”. Marcin Prokop żartował, że zachwyceni widzowie będą jej na ulicy pokazywać swoją wysypkę. Wracają „Milionerzy” z Hubertem Urbańskim w roli głównej i Martyna Wojciechowska w charakterze dyrektora programowego nowej stacji w grupie czyli Travel Channel.

 

Polecamy też: „Zamiast gotować zupę, zmieniałam klocki hamulcowe”. Martyna Wojciechowska o dzieciństwie i wychowywaniu córki​

 

Gwiazdy olśniewały stylem

A standardowo - jak zawsze gwiazdy przyszły w doskonałych stylizacjach, niektóre, jak Małgorzata Rozenek–Majdan nawet za 50 tysięcy złotych. Świetnie prezentowała się Joanna Krupa, która poprowadzi program o adopcji psów czyli „Misja pies”. Weszła krokiem modelki, w garniturze Elisabetta Franchi i od razu zachwyciła dekoltem do pępka.

 

Małgorzata Kożuchowska również uznała, że garnitur, tym razem od Łukasza Jemioła, będzie na tę okazję najlepszy. Wybrała trochę mniej wydekoltowany niż jej koleżanka, ale za to błysnęła szpilkami. Kłopoty z wejściem na scenę miała kontuzjowana Dominika Kulczyk, ale wyglądała skromnie i elegancko. 

Kinga Rusin na to wyjście wybrała strój od Mario Menezi. Magdalena Mołek przyszła w granatowej koszuli w wielkie czerwone usta, a Magdalena Cielecka w niebieskiej w kolibry.

 

Jak widać gwiazd nie zabrakło na prezentacji ramówki i nie zabraknie ich też na naszych ekranach. 

 

Polecamy też: Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Weronika Rosati w nowym serialu TVN. Mamy pierwsze zdjęcia...​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.