O NICH JEST GŁOŚNO

Tak romantycznego go nie znaliśmy! Borys Szyc zorganizował dla ukochanej wyjątkową niespodziankę...

To zdecydowanie urodziny marzeń!

Rafał Kowalski 18 lipca 2018 19:58
Borys Szyc i Justyna NagłowskaBorys Szyc i Justyna Nagłowska

Ile pań chciałoby być na miejscu ukochanej Borysa Szyca? Wydaje się nam, że naprawdę wiele! Z okazji 38. urodzin Justyny Nagłowskiej aktor przygotował niespodziankę, która wymagała od niego tygodni przygotowań i… okłamywania swojej partnerki!

Prezent urodzinowy dla ukochanej Borysa Szyca

To był wyjątkowy dzień dla Justyny Nagłowskiej. Po pierwsze, Borys Szyc wyznał ukochanej miłość na jednym ze swoich kont społecznościowych. „Moja ukochana, mój przyjaciel, najpiękniejsza mama, ciepła, mądra osóbka, która obdarzyła mnie swoją miłością i codziennie rozśmiesza mnie do łez obchodzi dziś urodziny. Coraz młodsza, coraz piękniejsza, jeszcze tyle przed nami... Dziękuję, że jesteś. Kocham Cię bardzo!”, napisał aktor na Instagramie.

Później było już tylko bardziej zaskakująco! Niczego nieświadomą ukochaną, aktor zabrał na lotnisko, by dopiero tam Justyna dowiedziała się o tym, że już za chwilę polecą razem do Grecji! Pod zdjęciem wykonanym na Mykonos, szczęśliwa jubilatka podziękowała za życzenia. „38 lat! Jacie! Nie będę się dziś rozpisywać, bo piszecie mi tyle życzeń, że zachowam siły by Wam dziękować! Jestem szczęśliwa, idę dalej realizować swoje plany i marzenia (chwilowo na plaży)i żyć najlepiej jak potrafię. Ściskam Was z okazji moich urodzin! A mój ukochany jest najkochańszym facetem świata i wspaniałym przyjacielem, nawet nie marzyłam o Takiej miłości. Dziękuję Ci za Twoje serce. Kocham najmocniej”, czytamy w sieci.

Zakochanym życzymy udanej podróży, a Justynie szczerze zazdrościmy pomysłowego ukochanego.  

Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!