Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM JEST GŁOŚNO

Wiadomo, jaki prezent od gości otrzymali Ania i Robert Lewandowscy z okazji 30. urodzin

Chwyt PRowy czy szlachetny gest?

Rafał Kowalski 30 sierpnia 2018 20:26
Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Ania Lewandowska i jej mąż Robert mogą być z siebie dumni! Piłkarz, który właśnie skończył 30 lat i trenerka, która za chwilę też wejdzie w ten wiek wyprawili kilka dni temu przyjęcie urodzinowe. Na imprezie bawili się wszyscy bliscy przyjaciele i znajomi gwiazdorskiej pary. Wiele osób zastanawiało się, jakie prezenty otrzymali jubilaci. W końcu niełatwo jest kupić coś komuś, kto ma już prawie wszystko... Okazuje się, że małżeństwo wpadło na wspaniały pomysł!

Ania i Robert Lewandowscy przekazali pieniądze na chore dzieci

Pewne już jest, że Robert Lewandowski wraz z ukochaną poprosili swoich gości o nieprzynoszenie podarków dla nich, a o wpłacanie dowolnych kwot na podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka. Na profilu instytucji pojawił się dziś udowadniający tę teorię wpis.

Dzięki hojności bliskich pary udało się zebrać imponującą kwotę! Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wykorzystali swój bal urodzinowy, by zebrać pieniądze i po raz kolejny wesprzeć nasz Instytut 🎂 Poprosili swoich gości o przekazanie datków na Klinikę Neurochirurgii IPCZD 👏Na chwilę obecną z balu Ani i Roberta wpłynęło 131 950 zł i 5 000 euro. Kolejne środki nadal wpływają ❤️😍❤️Dziękujemy!!!”, czytamy na Facebooku kliniki.

To nie pierwszy raz kiedy para wykonała piękny gest w kierunku potrzebujących. Nic jednak nie udałoby się bez wsparcia przyjaciół, dlatego i im należą się ogromne wyrazy uznania. Jesteśmy pewni, że wszyscy kierowali się sercem, a nie pobudkami wizerunkowymi.  

Tak Anna i Robert Lewandowscy świętowali 30. urodziny
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.