Patryk Grudowicz
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Spłonęło mieszkanie zwycięzcy Top Model! Patryk Grudowicz opowiedział o rodzinnym dramacie

W środku była trójka jego rodzeństwa...

Rafał Kowalski 13 lutego 2019 11:50
Patryk Grudowicz
Fot. Instagram

Zdarzenia z poranka ósmego lutego pokazują, że tragedia może spotkać każdego w dowolnej chwili. Tym razem dramatyczne chwile przeżył zwycięzca szóstej edycji Top Model Patryk Grudowicz. Lubiany przez internautów 21-latek poinformował w transmisji na żywo, że w jego rodzinnym mieszkaniu w Ostródzie doszło do pożaru. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pożar w mieszkaniu Patryka Grudowicza – szczegóły

Niebezpieczny ogień pojawił się w mieszkaniu Patryka Grudowicza nad ranem. W środku była część z piątki jego rodzeństwa. „W chwili wybuchu pożaru była w domu trójka rodzeństwa. Ja byłem dzień wcześniej odwiedzić rodzinę. Wszyscy spali. Była 5.30”, powiedział zwycięzca Top Model.

W rozmowie z portalem Plotek 21-latek dodał, że przywrócenie mieszkania do stanu sprzed pożaru może potrwać aż pół roku. Na ten czas rodzina Patryka Grudowicza znalazła już schronienie. „Spaliła się część mieszkania. Jestem wdzięczny Bogu, że nikomu nic się nie stało. Aktualnie rodzina przebywa w zastępczym mieszkaniu”, zdradził portalowi model i obiecał, że rodzina może liczyć na jego wsparcie.

Odpowiednie służby wciąż wyjaśniają, co dokładnie mogło się stać. Dziennikarze Pudelka podali nieoficjalnie informację, jakoby to naruszenie konstrukcji budynku przez strażaków miało wywołać pożar. Informacja ta nie została jednak potwierdzona przez policję.

Mamy nadzieję, że bliscy Patryka Grudowicza szybko wrócą do swojego mieszkania i nic nie zakłóci już ich spokoju. 

Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Fot. Eduardo Miera

Patryk Grudowicz, Top Model, TVN
Fot. Felix Valiente

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.