Michael Jackson
Fot. Facebook NaviOfficial, Getty Images
ZE ŚWIAT FILMU

Powstaje film o królu popu. W Michaela Jacksona wcieli się jego sobowtór. Podobieństwo jest uderzające!

Weronika Bruździak-Gębura 16 stycznia 2017 17:15
Michael Jackson
Fot. Facebook NaviOfficial, Getty Images

Król popu doczekał się filmu! W tytułową rolę wcieli się sobowtór artysty. „Michael Jackson: Searching for Neverland” powstanie na podstawie książki byłych ochroniarzy piosenkarza. Obraz wyprodukuje amerykańska stacja Lifetime. Zdjęcia mają ruszyć w lutym w Los Angeles.

 

Szczegóły produkcji stacji Lifetime

W rolę zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona wcieli się jego sobowtór, Brytyjczyk posługujący się pseudonimem Navi, który swego czasu współpracował z piosenkarzem. Często zastępował artystę podczas spotkań z fanami i dziennikarzami. Dzięki licznym operacjom plastycznym łudząco przypomina króla popu, dlatego bez trudu mógł udawać Michaela Jacksona.

 

Navi jako Michael Jackson
Fot. Facebook NaviOfficial

Na zdjęciu: Navi, który w produkcji stacji Lifetime zagra Michaela Jacksona

 

Na podstawie książki byłych ochroniarzy

Film o losach piosenkarza powstanie na podstawie wydanej trzy lata temu książki napisanej przez byłych ochroniarzy Michaela Jacksona, Billa Whitfielda i Javona Bearda. Chodzi o nieprzetłumaczoną na język polski publikację „Remember the Time: Protecting Michael Jackson in His Final Days”. W postać Whitfielda wcieli się aktor znany z serialu „The Walking Dead”, Chad L. Coleman.

 

Michael Jackson
Fot. Getty Images

Na zdjęciu: Michael Jackson

 

To nie pierwszy film stacji Lifetime o słynnym artyście. 18 lutego odbędzie się premiera produkcji „Britney Ever After” o losach Britney Spears.

 

Kontrowersje wokół Josepha Finnesa jako Michaela Jacksona

Film stacji Lifetime to niejedyna produkcja, która w najbliższym czasie miała powstać o Michaelu Jacksonie. Jeden z odcinków brytyjskiego serialu „Urban Myths” również miał opowiadać o losach piosenkarza, jednak ostatecznie nie zostanie wyemitowany w telewizji.

 

W rolę Michaela Jacksona wcielił się znany z filmu „Zakochany Szekspir” Joseph Fiennes, jednak z powodu ogromnego niezadowolenia fanów, jakie wzbudził w sieci zwiastun odcinka, producent, czyli stacja Sky Arts, wycofała się z tego pomysłu. W dużej mierze wpływ na tę decyzję miał fakt, że sprawę skomentowała córka Michaela Jacksona, Paris, która napisała, że czuje się urażona i chce jej się wymiotować, gdy patrzy na nieudaną metamorfozę Fiennesa w piosenkarza.

 

Joseph Fiennes jako Michael Jackson
Fot. screen Youtube

Na zdjęciu: Joseph Fiennes jako Michael Jackson w serialu „Urban Myths”

 

Polecamy też: Syn Michaela Jacksona wypowiedział się po raz pierwszy od śmierci ojca. Czy pójdzie w jego ślady?​

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?