zaginione dziecko, zabite dziecko, bucik, dziecko
Fot. stock.adobe.com
O TYM SIĘ MÓWI

W lesie pod Żarowem odnaleziono ciało poszukiwanej dziewczynki

10-latka zaginęła w czwartek

Redakcja VIVA! 14 czerwca 2019 13:43
zaginione dziecko, zabite dziecko, bucik, dziecko
Fot. stock.adobe.com

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 10-latki z Mrowin, Kristiny D.. Dziewczynka nie wróciła w czwartek ze szkoły, wtedy rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Brali w niej udział nie tylko rodzice, ale też mieszkańcy, policja i strażacy.

Ciało 10-latki z Mrowin odnaleziono w lesie

Marek Rusin, szef Prokuratury Rejonowej w Świdnicy, poinformował, że ciało zaginionej dziewczynki znaleziono w późnych godzinach popołudniowych, w lesie w okolicach miejscowości Pożarzysko, w odległości około 6 kilometrów od miejsca zamieszkania. Policja podejrzewa nie tylko morderstwo, ale także porwanie lub uprowadzenie (kluczową rolę odgrywa tu odległość), i zbrodnię na tle seksualnym, ponieważ 10-latka była półnaga.

„Ujawnione na ciele dziewczynki obrażenia w sposób pewny wskazują, że została ona pozbawiona życia w wyniku zabójstwa” przekazuje Rusin w rozmowie z TVN24, jednak nie zdradza, jakie dokładnie obrażenia pozostawił sprawca. „Od wczoraj, bez przerwy, trwają nie tylko intensywne czynności procesowe, ale również czynności operacyjne. Ich celem jest ustalenie sprawcy przestępstwa”, dodaje prokurator. Jak podaje fakt.pl, jeden ze świadków miał widzieć czarny samochód w okolicach odnalezienia ciała. Śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia, policja nie zatrzymała nikogo w związku ze śmiercią dziecka.  

zaginione dziecko, bucik, dziecko

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!