zaginione dziecko, zabite dziecko, bucik, dziecko
Fot. stock.adobe.com
O TYM SIĘ MÓWI

W lesie pod Żarowem odnaleziono ciało poszukiwanej dziewczynki

10-latka zaginęła w czwartek

Redakcja VIVA! 14 czerwca 2019 13:43
zaginione dziecko, zabite dziecko, bucik, dziecko
Fot. stock.adobe.com

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 10-latki z Mrowin, Kristiny D.. Dziewczynka nie wróciła w czwartek ze szkoły, wtedy rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Brali w niej udział nie tylko rodzice, ale też mieszkańcy, policja i strażacy.

Ciało 10-latki z Mrowin odnaleziono w lesie

Marek Rusin, szef Prokuratury Rejonowej w Świdnicy, poinformował, że ciało zaginionej dziewczynki znaleziono w późnych godzinach popołudniowych, w lesie w okolicach miejscowości Pożarzysko, w odległości około 6 kilometrów od miejsca zamieszkania. Policja podejrzewa nie tylko morderstwo, ale także porwanie lub uprowadzenie (kluczową rolę odgrywa tu odległość), i zbrodnię na tle seksualnym, ponieważ 10-latka była półnaga.

„Ujawnione na ciele dziewczynki obrażenia w sposób pewny wskazują, że została ona pozbawiona życia w wyniku zabójstwa” przekazuje Rusin w rozmowie z TVN24, jednak nie zdradza, jakie dokładnie obrażenia pozostawił sprawca. „Od wczoraj, bez przerwy, trwają nie tylko intensywne czynności procesowe, ale również czynności operacyjne. Ich celem jest ustalenie sprawcy przestępstwa”, dodaje prokurator. Jak podaje fakt.pl, jeden ze świadków miał widzieć czarny samochód w okolicach odnalezienia ciała. Śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia, policja nie zatrzymała nikogo w związku ze śmiercią dziecka.  

zaginione dziecko, bucik, dziecko

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.