Pippa Middleton, siostra księżnej Kate
Fot. David Hartley / Rex Features/EAST NEWS
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Pippa Middleton, siostra księżnej Kate, lada dzień zostanie mamą! 

Pippa urodzi tam, gdzie księżna Kate

Gabriela Czernecka 9 października 2018 11:11
Pippa Middleton, siostra księżnej Kate
Fot. David Hartley / Rex Features/EAST NEWS

Pippa Middleton lada dzień zostanie mamą! Siostra księżnej Kate o tym, że spodziewa się dziecka poinformowała w kwietniu. Wraz z mężem Jamesem Matthewsem wystosowali w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Już jakiś czas temu informowaliśmy, że Pippa Middleton ma urodzić w okolicach ślubu księżniczki Eugenii. Wygląda na to, że ten wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami, bowiem Pippa Middleton trafiła właśnie do szpitala! 

Pippa Middleton lada dzień zostanie mamą! 

Informatorzy blisko związani z Pippą Middleton twierdzili, że od zawsze powtarzała, iż chce urodzić zaraz po ślubie. Podobno  siostra księżnej Kate planowała intensywnie starać się o dziecko już w trakcie miesiąca miodowego. Przypomnijmy, że Pippa Middleton i James Matthews pobrali się w maju ubiegłego roku. Nic więc dziwnego, że reporterzy już niemal kilka tygodni po ceremonii oczekiwali na dobre wieści. 

Szybko pojawiły się więc plotki, że Pippa Middleton jest w ciąży. Gdy we wrześniu ubiegłego roku okazało się, że księżna Kate jest w ciąży, wszyscy zasugerowali się, że w takim razie, Pippa również jest w ciąży! Dlaczego? Podobno największym marzeniem sióstr Middleton było zajście w ciążę w tym samym czasie. Nic dziwnego, że wszyscy z zapartym tchem oczekiwali na potwierdzenie tych informacji. I faktycznie marzenie sióstr spełniło się - 23 kwietnia 2018 roku na świecie pojawił się książę Louis, trzecie dziecko księżnej Kate, a chwilę wcześniej Pippa Middleton ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 

Jak podawał The Sun jako pierwszy o błogosławionym stanie Pippy Middleton dowiedział się oczywiście mąż, James Matthews. Drugą osobą, której oficjalnie przekazano wspaniałe wieści była księżna Kate, która jak donosiły media „nie posiadała się ze szczęścia”. 

Więcej o rodzinie królewskiej znajdziecie na naszej grupie na Facebooku: link tutaj>>

Według brytyjskich serwisów, siostra księżnej jest właśnie w trakcie załatwiania ostatnich formalności przed godziną zero. Najprawdopodobniej Pippa Middleton urodzi w tym samym miejscu, gdzie na świat przyszły dzieci Kate i Williama. Chodzi o klinikę Lido w skrzydle szpitala św. Marii w Paddington. Już mówi się, że książę William i księżna Kate będą pierwszymi gośćmi, którzy odwiedzą świeżo upieczonych rodziców. Teraz pozostaje nam tylko czekać na wspaniałe wiadomości! 

Goście na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle: Pippa Middleton
Fot. East News

Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.