KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan podjęła ważną decyzję w związku z porodem

Czuwa nad nią sztab specjalistów!

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 21:00

Niedawno przeżywali jeden z najważniejszych dni swojego życia. A już w przyszłym roku księżna Meghan i książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Mimo błogosławionego stanu księżnej Sussex, małżeństwo nie zwalnia tempa. Niedawno udali się w długą podróż po Australii, Fidżi, Królestwie Tonga i Nowej Zelandii. Wizyt, spotkania i liczne przemówienia były dla przyszłej mamy sporym obciążeniem. Podczas jednego ze spotkań, Meghan nie pojawiła się u boku męża. Nie pozwalał jej na to stan zdrowia. Była osłabiona i zmęczona. Na szczęście w trakcie podróży Meghan znajdowała się pod specjalistyczną opieką. Towarzyszył jej prywatny ginekolog. 

Poród księżnej Meghan: kto czuwa nad jej stanem zdrowia?

Teraz księżna Meghan będzie mogła poświęcić więcej wolnego czasu na odpoczynek i przygotowania do porodu. Podobnie jak było w przypadku księżnej Kate, personel medyczny podpisuje specjalne pismo, w którym zobowiązuje się do zachowania tajemnicy lekarskiej. Mimo to, dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji dotyczących porodu księżnej! 

Okazuje się, że przy Meghan będzie czuwał sztab specjalistów. W każdej chwili będzie mogła liczyć na fachową opiekę! Mowa oczywiście o czterech chirurgach, czterech pediatrach, techniku laboratoryjnym, trzech położnych, trzech anestezjologach, dwóch ginekologach-położnikach oraz specjalistów od neonatologii.

„Księżna będzie miała do swojej dyspozycji olbrzymi zespół, który ma zrobić wszystko, co możliwe, gdyby coś poszło nie tak. Wszyscy członkowie zostali starannie wybrani i zobowiązani do zachowania tajemnicy”, informuje źródło Daily Star.  To schemat, który wciąż się powtarza. Przygotowania rozpoczynają się chwili potwierdzenia ciąży. Wie coś o tym doświadczona księżna Kate. Lekarz prowadzący jej poprzednie ciąże, profesor Tiong Gee Teoh, nie omieszkał w ubiegłym rok zdradzić kilku sekretów dotyczących królewskich porodów.

Rodzina królewska z najwyższą uwagą dobiera specjalistów (położników, anestezjologów, neontologów czy pediatrów) wchodzących w skład 23-osobowego, specjalnego zespołu, przygotowanego na wszystko. Nie mogą opuszczać miasta i musi być w pełni dyspozycyjna. Przecież nigdy nie wiadomo, kiedy rozpocznie się akcja porodowa. 

Myślicie, że to przesada?   

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.