Czuwa nad nią sztab specjalistów!

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 21:00

Niedawno przeżywali jeden z najważniejszych dni swojego życia. A już w przyszłym roku księżna Meghan i książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Mimo błogosławionego stanu księżnej Sussex, małżeństwo nie zwalnia tempa. Niedawno udali się w długą podróż po Australii, Fidżi, Królestwie Tonga i Nowej Zelandii. Wizyt, spotkania i liczne przemówienia były dla przyszłej mamy sporym obciążeniem. Podczas jednego ze spotkań, Meghan nie pojawiła się u boku męża. Nie pozwalał jej na to stan zdrowia. Była osłabiona i zmęczona. Na szczęście w trakcie podróży Meghan znajdowała się pod specjalistyczną opieką. Towarzyszył jej prywatny ginekolog. 

Poród księżnej Meghan: kto czuwa nad jej stanem zdrowia?

Teraz księżna Meghan będzie mogła poświęcić więcej wolnego czasu na odpoczynek i przygotowania do porodu. Podobnie jak było w przypadku księżnej Kate, personel medyczny podpisuje specjalne pismo, w którym zobowiązuje się do zachowania tajemnicy lekarskiej. Mimo to, dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji dotyczących porodu księżnej! 

Okazuje się, że przy Meghan będzie czuwał sztab specjalistów. W każdej chwili będzie mogła liczyć na fachową opiekę! Mowa oczywiście o czterech chirurgach, czterech pediatrach, techniku laboratoryjnym, trzech położnych, trzech anestezjologach, dwóch ginekologach-położnikach oraz specjalistów od neonatologii.

„Księżna będzie miała do swojej dyspozycji olbrzymi zespół, który ma zrobić wszystko, co możliwe, gdyby coś poszło nie tak. Wszyscy członkowie zostali starannie wybrani i zobowiązani do zachowania tajemnicy”, informuje źródło Daily Star.  To schemat, który wciąż się powtarza. Przygotowania rozpoczynają się chwili potwierdzenia ciąży. Wie coś o tym doświadczona księżna Kate. Lekarz prowadzący jej poprzednie ciąże, profesor Tiong Gee Teoh, nie omieszkał w ubiegłym rok zdradzić kilku sekretów dotyczących królewskich porodów.

Rodzina królewska z najwyższą uwagą dobiera specjalistów (położników, anestezjologów, neontologów czy pediatrów) wchodzących w skład 23-osobowego, specjalnego zespołu, przygotowanego na wszystko. Nie mogą opuszczać miasta i musi być w pełni dyspozycyjna. Przecież nigdy nie wiadomo, kiedy rozpocznie się akcja porodowa. 

Myślicie, że to przesada?   

1/6
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
1/6

Księżna Meghan wygląda zjawiskowo!

2/6
księżna Meghan, książę Harry, stylizacje Meghan, Meghan w niebieskiej sukience
Copyright @Rex Features/East News
2/6

Księżna Meghan wygląda kwitnąco! 

3/6
Książę Harry i księżna Meghan w Nowej Zelandii. Maorysi, wpadka pary i ciążowy brzuszek Meghan
Copyright @Stephen Lock / i-Images/i-images/East News
3/6

Księżna Meghan  i książę Harry w Nowej Zelandii 

4/6
Księżna Meghan zaliczyła pierwszą modową wpadkę
Copyright @Rex Features/East News
4/6

Widać, że ciąża jej służy 

5/6
Książę Harry, księżna Meghan
Copyright @WILLIAM WEST/AFP/East News
5/6

To dla nich wyjątkowy czas 

6/6
Książę Hary i księżna Meghan Markle - wylał się na nich hejt po ogłoszeniu ciąży
Copyright @Pool The Sun/Associated Press/East News
6/6

Wkrótce zakochani powitają na świecie swoje pierwsze dziecko 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.