KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan podjęła ważną decyzję w związku z porodem

Czuwa nad nią sztab specjalistów!

Olga Figaszewska 4 listopada 2018 21:00

Niedawno przeżywali jeden z najważniejszych dni swojego życia. A już w przyszłym roku księżna Meghan i książę Harry powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Mimo błogosławionego stanu księżnej Sussex, małżeństwo nie zwalnia tempa. Niedawno udali się w długą podróż po Australii, Fidżi, Królestwie Tonga i Nowej Zelandii. Wizyt, spotkania i liczne przemówienia były dla przyszłej mamy sporym obciążeniem. Podczas jednego ze spotkań, Meghan nie pojawiła się u boku męża. Nie pozwalał jej na to stan zdrowia. Była osłabiona i zmęczona. Na szczęście w trakcie podróży Meghan znajdowała się pod specjalistyczną opieką. Towarzyszył jej prywatny ginekolog. 

Poród księżnej Meghan: kto czuwa nad jej stanem zdrowia?

Teraz księżna Meghan będzie mogła poświęcić więcej wolnego czasu na odpoczynek i przygotowania do porodu. Podobnie jak było w przypadku księżnej Kate, personel medyczny podpisuje specjalne pismo, w którym zobowiązuje się do zachowania tajemnicy lekarskiej. Mimo to, dziennikarzom udało się dotrzeć do informacji dotyczących porodu księżnej! 

Okazuje się, że przy Meghan będzie czuwał sztab specjalistów. W każdej chwili będzie mogła liczyć na fachową opiekę! Mowa oczywiście o czterech chirurgach, czterech pediatrach, techniku laboratoryjnym, trzech położnych, trzech anestezjologach, dwóch ginekologach-położnikach oraz specjalistów od neonatologii.

„Księżna będzie miała do swojej dyspozycji olbrzymi zespół, który ma zrobić wszystko, co możliwe, gdyby coś poszło nie tak. Wszyscy członkowie zostali starannie wybrani i zobowiązani do zachowania tajemnicy”, informuje źródło Daily Star.  To schemat, który wciąż się powtarza. Przygotowania rozpoczynają się chwili potwierdzenia ciąży. Wie coś o tym doświadczona księżna Kate. Lekarz prowadzący jej poprzednie ciąże, profesor Tiong Gee Teoh, nie omieszkał w ubiegłym rok zdradzić kilku sekretów dotyczących królewskich porodów.

Rodzina królewska z najwyższą uwagą dobiera specjalistów (położników, anestezjologów, neontologów czy pediatrów) wchodzących w skład 23-osobowego, specjalnego zespołu, przygotowanego na wszystko. Nie mogą opuszczać miasta i musi być w pełni dyspozycyjna. Przecież nigdy nie wiadomo, kiedy rozpocznie się akcja porodowa. 

Myślicie, że to przesada?   

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.