Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Poród dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana już się rozpoczął?!

Najpierw zasugerował to piłkarz, potem prezenterka!

Rafał Kowalski 31 maja 2020 16:55
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan na dniach urodzi swojego trzeciego syna. Termin porodu prezenterki został wyznaczony – jak sama gwiazda mówiła nam przed kamerą VIVY.pl – na pierwszą część czerwca. Oczekiwanie na maluszka jest tak wielkie, że żona Radosława Majdana była niedawno już niemal pewna, że zaczyna się jej poród!

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan o porodzie syna

Mama dwóch chłopców oczekująca na kolejnego syna wzięła udział w transmisji na żywo z jednym z wydawnictw. Podczas wczorajszego czatu Małgosia Rozenek-Majdan zdradziła, że jest jeszcze w domu, ale chwilę wcześniej wydawało się jej, że syn chce już wyjść na świat! „Powiem szczerze, że mieliśmy nawet taki lekki alarm. Okazało się, że fałszywy, więc tak żyjemy w takim zawieszeniu i wszyscy to przeżywamy, szczególnie Radzio, który jest przejęty swoją nową rolą”, mówiła gwiazda TVN w rozmowie z przedstawicielką Prószyński i S-ka.

Prowadząca Projekt Lady zdecydowanie miała rację, że Radosław Majdan szczególnie wyczekuje synka. Będzie to w końcu pierwsze biologiczne dziecko piłkarza. Ulubieniec widzów dał nawet kilka dni temu do zrozumienia, że… już został tatą! Wszystko przez podpis do zdjęcia, na którym pozuje z najbliższymi kolegami. „Panowie, powoli szykujcie formę #friends (to dotyczy również, nieobecnych na zdjęciu)”, napisał sportowiec sugerując, że poród tuż tuż…

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan urodzi przez cesarskie cięcie?

Gwiazda pod najnowszym zdjęciem wyjaśniła, że nie ma ustalonej daty porodu. Nie wie też, czy dziecko przyjdzie na świat siłami natury czy dzięki tak zwanej cesarce. "Nie mam ustalonego cesarskiego cięcia na 1 czerwca. W ogóle nie mam ustalonej cesarki 😊 Według lekarzy dobrym rozwiązaniem jest czekanie na rozpoczęcie akcji porodowej, niezależnie od tego jak ma się rodzić", napisała gwiazda TVN w odpowiedzi na jeden z komentarzy fanki. "Więcej! Bardzo bym nie chciała żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka bo sama się urodziłam w dzień dziecka i znam ten ból😜 fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto 😊 a jak będzie... zobaczymy 😊", dodała Małgosia.

Niezależnie od tego, kiedy dzidziuś pojawi się na świecie, trzymamy kciuki, by chłopiec był przede wszystkim zdrowy. Całą resztę od pierwszych sekund życia dadzą mu jego bliscy. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.