Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Popek po raz drugi został ojcem

W drodze do szpitala, raper uległ wypadkowi

Olga Figaszewska 1 sierpnia 2018 10:45
Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Okazuje się, że będzie to dla niego wyjątkowo ekscytujący rok! Popek po raz drugi został ojcem! Raper powitał na świecie synka! Niestety w drodze do szpitala, Popek uległ wypadkowi.

Popek został po raz drugi ojcem! W drodze do szpitala rozbił auto

Do wypadku doszło, kiedy niespodziewanie na drogę wbiegł dzik. Na szczęście Popkowi nic się nie stało. Raper uszkodził sobie samochód. Konieczna była interwencja służb porządkowych. Całą sytuację zrelacjonował na swoim Instagramie, publikując serię filmików i zdjęć. „Właśnie mieliśmy wypadek. (…) Przód auta rozje**ny, dzik leży w krzakach. Urodził mi się syn 20 minut temu”, mówił. „Dziękuje straży pożarnej za pomoc, a ty synu czekaj tatuś jedzie do ciebie”, napisał.

Popek o synku

Popek wraz z ukochaną wychowują ośmioletnią córeczkę, Julkę. Dziewczynka jest ogromnie podekscytowana nową rolą! Pozostaje tylko jedno pytanie: czy Popek wraz z ukochaną wybrali już imię dla chłopca? 

„Moja córka już ma pomysł na brata, jak będzie go ubierać i kłaść spać. (…) Nadaje mu imiona. Na pewno siądziemy w trójkę i to przedyskutujemy. Może córka nada bratu imię. Zobaczymy. My jesteśmy bezradni. Jest ich za dużo i wszystkie są fajne. Ja chciałem Romeo, ale Kasi się to imię nie podoba. Bo jeśli okaże się tak szkaradny jak jego ojciec, to Romeo nie będzie pasować. Chociaż ja na swój sposób też jestem przystojny”, zdradził niedawno w rozmowie z Party.pl.

Serdecznie gratulujemy narodzin „księcia Albanii”!  

 

Dziękuje straży pożarnej Za pomoc a ty synu czekaj tatuś jedzie do ciebie

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 

Bez gwiazdy niema jazdy

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

Paweł „Popek’’ Mikołajuw z córką, Popek, VIVA! marzec 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.