O TYM SIĘ MÓWI

Popek o swoim stanie zdrowia: „Nie wiedziałem, że nie jestem nieśmiertelny

Co tak naprawdę dolega raperowi?

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2018 13:30

Mimo że ostatni tydzień nie należał do najłatwiejszych. Popek wystąpił w piątkowym odcinku Tańca z Gwiazdami i wszedł do półfinału. Za ostatni taniec otrzymał od jury aż... 37 punktów. Wydawałby się, że raper wrócił do pełni sił. Jednak okazuje się, że stan jego zdrowia nadal nie jest zadowalający. Co mu dolega? Co Popek zdradził w ostatnim wywiadzie dla jednego z portali?

Popek komentuje swój stan zdrowia

Przypominamy, że na początku tygodnia kontrowersyjny raper trafił do szpitala, a jego udział w programie Taniec z Gwiazdami stanął pod znakiem zapytania. Jeden z treningów skończył się dla Popka tragicznie. Zakręty głowy, brak stabilizacji w nogach.. Lekarze nie wiedzieli, co mu dolega. Sam raper podkreślał, że martwi się swoim stanem zdrowia. Na szczęście jest teraz pod stałą opieką specjalistów. Brak treningów i wstęp w piątkowym odcinku programu doprowadził go do półfinału.

,,Jestem tylko człowiekiem, nie jestem maszyną. Dzisiaj są ze mną moi trenerzy od walk i wypytują mnie, co się stało. Ja mówiłem, że nie wiem co się stało. Mam jeszcze parę wizyt w szpitalach, klinikach, żeby dojść do tego. Mam za 5 miesięcy bardzo dużą walkę i nie wyobrażam sobie, żebym przyszedł na trening, zrobił rozgrzewkę i umarł. Wystraszyłem się”, powiedział raper dziennikarce JastrząbPost.

Na pytanie, czy będzie bardziej dbał o swoje zdrowie, wyznał: „Na milion procent. Nie musi podpowiadać mi tego ani Kaśka, ani Janja. Ja już wiem, co mam robić. Nie wiedziałem, że nie jestem nieśmiertelny”.

Trzymamy kciuki za powrót do pełni sił!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.