Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIM SIĘ MÓWI

Popek podzielił się z fanami uroczym zdjęciem synka!

Mały Borysek to wykapany tata!

Olga Figaszewska 7 stycznia 2019 13:30
Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Prawie pół roku temu Popek po raz drugi został ojcem! Kontrowersyjny raper nie krył swojej radości po narodzinach synka. Na Instagramie podzielił się z fanami najnowszą fotografią swojej pociechy! Fani nie mają wątpliwości, że Borys to wykapany tata!

Do kogo jest podobny synek Popka?

Popek wielokrotnie podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. W sierpniu wraz z partnerką Kasią powitali na świecie swoje drugie dziecko. Braciszka nie mogła się doczekać również ich ośmioletnia córka, Julka. „Moja córka już ma pomysł na brata, jak będzie go ubierać i kłaść spać”, mówił rok temu w rozmowie z Party.

Teraz raper dba o to, by zbudować z synem wyjątkową relację i poświęca mu sporo uwagi. Popek właśnie rozczulił swoich obserwatorów publikując w mediach społecznościowych kolejną fotografię swojej najmłodszej pociechy. Widać, że mały Borysek rośnie jak na drożdżach! W eleganckim komplecie wygląda szałowo, a całość dopełniają wąsy dodane przez dumnego tatę w programie graficznym.

„Muj ziomus POPEK junior”, napisał pod najnowszym zdjęciem.  Na reakcję jego wielbicieli nie trzeba było długo czekać. Wszyscy zgodnie przyznali, że chłopiec jest uderzająco podobny do słynnego taty.

„Dziubdziuś malutki 😘”, „Elegancki chłopaczek 👍👍👍. Najlepszego 😁”, „Oczy po tacie takie ładne 😍😅”, „Gentleman po tacie!😂😍 jest przeuroczy!🔥😍”, „Wykapany Tata”, czytamy w komentarzach.

A jaka jest Wasza opinia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muj ziomus POPEK junior

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Borys z ojcem

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?