O NIM SIĘ MÓWI

Popek podzielił się z fanami uroczym zdjęciem synka!

Mały Borysek to wykapany tata!

Olga Figaszewska 7 stycznia 2019 13:30
Popek, Viva! luty 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Prawie pół roku temu Popek po raz drugi został ojcem! Kontrowersyjny raper nie krył swojej radości po narodzinach synka. Na Instagramie podzielił się z fanami najnowszą fotografią swojej pociechy! Fani nie mają wątpliwości, że Borys to wykapany tata!

Do kogo jest podobny synek Popka?

Popek wielokrotnie podkreślał, że rodzina jest dla niego najważniejsza. W sierpniu wraz z partnerką Kasią powitali na świecie swoje drugie dziecko. Braciszka nie mogła się doczekać również ich ośmioletnia córka, Julka. „Moja córka już ma pomysł na brata, jak będzie go ubierać i kłaść spać”, mówił rok temu w rozmowie z Party.

Teraz raper dba o to, by zbudować z synem wyjątkową relację i poświęca mu sporo uwagi. Popek właśnie rozczulił swoich obserwatorów publikując w mediach społecznościowych kolejną fotografię swojej najmłodszej pociechy. Widać, że mały Borysek rośnie jak na drożdżach! W eleganckim komplecie wygląda szałowo, a całość dopełniają wąsy dodane przez dumnego tatę w programie graficznym.

„Muj ziomus POPEK junior”, napisał pod najnowszym zdjęciem.  Na reakcję jego wielbicieli nie trzeba było długo czekać. Wszyscy zgodnie przyznali, że chłopiec jest uderzająco podobny do słynnego taty.

„Dziubdziuś malutki 😘”, „Elegancki chłopaczek 👍👍👍. Najlepszego 😁”, „Oczy po tacie takie ładne 😍😅”, „Gentleman po tacie!😂😍 jest przeuroczy!🔥😍”, „Wykapany Tata”, czytamy w komentarzach.

A jaka jest Wasza opinia?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Muj ziomus POPEK junior

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Borys z ojcem

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.