Olga Figaszewska 26 listopada 2017 08:55
1/5
Fanka Popka, Popek
Copyright @Instagram @anoxi_cime
1/5

Popek jest idolem nastolatków, które z miłości do muzyka decydują się okaleczać swoje ciało. Kontrowersyjny raper w rozmowie z Party.pl zaapelował do fanów, by nie brali z niego przykładu. Jak skomentował sytuację swojej wielbicielki, która doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu?

 

Zobacz też: Fanka Popka z wytatuowanymi oczami przerywa milczenie: Tracę wzrok w drugim oku. Mój świat się zawalił

 

Fanka Popka traci wzrok

O 22-letniej Aleksandrze Sadowskiej zrobiło się głośno, gdy w ślad za swoim idolem poddała się tatuowaniu gałek ocznych. Dziewczyna trafiła w ręce niewykwalifikowanego tatuażysty i teraz traci wzrok. Już w trakcie zabiegu, ponieważ przestała widzieć na jedno oko, tatuażysta zapewniał, że... „to normalne i zaraz przejdzie”. Po pewnym czasie okazało się, że drugie również jest w złym stanie. Wszystko wskazuje na to, że zmiany są nieodwracalne. Igła została wbita zbyt głęboko, tęczówka została zniszczona, a do w efekcie doprowadziło do zaćmy. Decyzja, którą podjęła odbije się na jej życiu. Mimo przebytych operacji nie udaje się uratować wzroku w jednym oku. „Diagnoza zabrzmiała jak wyrok. Mój świat się zawalił”, wyznała.

 

W wywiadzie dla „Super Expressu” przyznała: „Marzyłam o pracy w show biznesie, o graniu w teledyskach. Zapewniano mnie, że niczym nie ryzykuję”.

 

Internauci w większości krytykują dziewczynę, wytykają brak odpowiedzialności i lekkomyślność. Poszkodowana wrocławianka odniosła się do ich zarzutów w mediach społecznościowych: Nie macie prawa krytykować mnie za ryzyko i niszczenie zdrowia jeśli sami pijecie, palicie (grozi zaćma), uprawiacie sport, chodzicie do kosmetyczki, pierciera, tatuażysty gdzie możecie zarazić się wzw c lub hivem, przechodzicie na czerwonym świetle, jecie syfiaste jedzenie trując organizm itp. Nie będę się zamykać w piwnicy i wpadać w depresję, bo tatuator mi uszkodził oko i nie widzę na jedno. Czasy smutku mam za sobą, żyję dalej, lubię swój kolor białek, ale zniszczenia wzroku nie odpuszczę”.

 

Zobacz też: Żarty z Ani Przybylskiej i Jana Pawła II. Roast Popka przekroczył wszelkie granice przyzwoitości

 

Popek komentuje sytuację fanki 

Popek jest świadomy, że większość jego fanów to młode osoby, które nie zdają sobie jeszcze sprawy z konsekwencji podejmowanych pochopnie decyzji. Sam mocno ingerował w swój wygląd: poddał się skaryfikacji, ma sztuczne metalowe zęby, wytatuował gałki oczne. W wywiadzie dla Party.pl zaznaczył, że nie chce, by jego wielbiciele doprowadzali się do takiego stanu.  Zrobiło mi się smutno bo nie powinni skakać za mną w ogień. Ja też kocham Tupaca, ale w łeb bym sobie za nim nie strzelił, przyznaje Popek.

 

Na początku jak robiłem sobie z nią zdjęcie myślałem, że jest szczęśliwa. Myślałem sobie - może nie dostanie pracy. Ale tutaj tylko mogę życzyć jej powrotu do zdrowia. Niech to będzie przestrogą dla reszty świata, polskich dzieciaków, żeby nie cięli sobie mordy, nie robili tatuażu, apeluje raper.

 

To chore jak na to patrze ze swojej perspektywy. Król jest tylko jeden, ale wy tak nie róbcie. Nie powinniście”, zakończył.


Uważacie, że jego apel zadziała? 

Zobacz też: Fanka Popka chciała upodobnić się do idola i zapłaciła za to wysoką cenę!

TAGI #tatuaż #Popek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…